Facebook Pixel

Investujte do budoucnosti

Zlato

Dokonalá jistota

Ponuka Zlato

INVESTIČNÍ ZLATO

Nákup zlata v podobě zlatých slitků je léty ověřený způsob, jak účinně ochránit peníze před rostoucí inflací. Zlato je komodita, která si drží svou hodnotu, není závislé na vládách, ani měnách. Zlato se vyskytuje v omezeném množství, tak představuje skutečnou hodnotu, která by neměla ve vašem investičním portfoliu chybět. Vysoká likvidita zlata a jeho jednoduché zpeněžení z něj dělá univerzální celosvětovou "měnu".

Investice do zlata je dostupná i pro začínající investory díky možnosti zakoupit slitek už od 1 gramu. Prodej a odkup zlata je u nás jednoduchý a bezpečný, kromě klasického nákupu u nás můžete zrealizovat i postupný nákup zlata.

Mám zájem
Zlato

NAŠI PARTNEŘI

Disponujeme investičním zlatem od nejlepších a největších rafinerií na světě. Švýcarské rafinerie Valcambi a Argor Heraeus produkují zlato, stříbro a platinu nejvyšší certifikované kvality. Slitky těchto sléváren máme fyzicky v našich showroomech a dostupné k odběru.

Švýcarská rafinerie Valcambi patří mezi největší rafinerie drahých kovů na světě. Odlitky prvotřídní kvality si můžete zakoupit buď ve formě zlata, stříbra nebo platiny. V naší nabídce najdete kromě klasických odlitků i Valcambi CombiBar a CombiBar Star, které si dokážete v případě potřeby dělit
a prodávat po 1g.

Švýcarská rafinerie Argor Heraeus byla založena v roce 1961 a sídlí ve městě Mendrisio. Zaměřuje se zejména na rafinaci vzácných drahých kovů jako je zlato, stříbro, platina a palladium. V roce svého založení byl Argor Heraeus akreditován Londýnskou burzou drahých kovů LBMA mezi výrobce zlata "good delivery". Zlaté odlitky mají ryzost 999/1000 (ryzí 24 karátové zlato).

Služby

Nákup

Výkup

VYBERTE SI SVŮJ ZLATÝ SLITEK

Napište nám

Zaujala Vás naše nabídka?
kontaktujte nás