Facebook Pixel

Investujte do budoucnosti

Dobrý den,
díky rostoucímu zájmu o odprodej investičních kovů z řad našich klientů a zdlouhavému procesu samotného prodeje a logistice směrem do sléváren jsme byli přinuceni přistoupit ke změnám při vyplácení odkupních smluv.

1) Smlouvu vyplácíme až 50 pracovních dní
2) Smlouvu vyplácíme na 10 až 20 splátek dle celkové částky
3) Klienty neupřednostňujeme, vyplácíme dle stáří smlouvy

Od začátku roku se na nás obrátilo velké množství klientů, kterým jsme vyplatili více než 750 000 000 Kč za drahé investiční kovy. Toto číslo z nás dělá jedničku na trhu a za to Vám děkujeme. Tým ATT Investments CZ SE

Investiční mince

Sběratelská hodnota

Investiční mince

ZLATÉ INVESTIČNÍ MINCE

Uchovat hodnotu vašich peněz je možné i koupí zlatých investičních mincí.
S investičními mincemi se pojí mnoho výhod. Mezi ty nejvýznamnější patří jejich vysoká likvidita, jejich akceptovatelnost po celém světě a rychlá směnitelnost za peníze. Investiční mince jsou oficiálními platidly a jejich hmotnost a ryzost je garantována nejen samotnou mincovnou, kde se mince razí, ale také státem. V naší nabídce najdete nejprodávanější a nejpopulárnější zlaté mince a kromě jednorázového nákupu vám nabízíme možnost nakupování investičních mincí i postupně prostřednictvím naší služby Postupný Nákup Kovů.

Mám zájem
STŘÍBRNÉ MINCE

Stříbrné investiční mince

Stříbrné investiční mince poskytují rovněž vhodnou formu investice a jsou stejně jako zlaté investiční mince vysoce likvidní, akceptovatelné po celém světě a rychle zaměnitelné za peníze. Zaujmou svým uměleckým zpracováním a mají i skvělou sběratelskou hodnotu do budoucna. Podobně jako u zlatých mincí, můžete i strříbrné investiční mince u nás nakupovat postupně, prostřednictvím naší služby - Postupný Nákup Kovů. Ochraňte své peníze proti inflaci nákupem stříbrných mincí, například Maple Leaf nebo Kangaroo.

Služby

Nákup

Postupný nákup

VYBERTE SI SVÉ MINCE

Napište nám

Zaujala Vás naše nabídka?
kontaktujte nás