Facebook Pixel

Investujte do budoucnosti

Dobrý den,
díky rostoucímu zájmu o odprodej investičních kovů z řad našich klientů a zdlouhavému procesu samotného prodeje a logistice směrem do sléváren jsme byli přinuceni přistoupit ke změnám při vyplácení odkupních smluv.

1) Smlouvu vyplácíme až 50 pracovních dní
2) Smlouvu vyplácíme na 10 až 20 splátek dle celkové částky
3) Klienty neupřednostňujeme, vyplácíme dle stáří smlouvy

Od začátku roku se na nás obrátilo velké množství klientů, kterým jsme vyplatili více než 750 000 000 Kč za drahé investiční kovy. Toto číslo z nás dělá jedničku na trhu a za to Vám děkujeme. Tým ATT Investments CZ SE

Postupný nákup kovů

VÝHODNÝ NÁKUP drahých kovů již od 500 Kč měsíčně

Postupný nákup kovů

O PNK

Programem "PNK" se rozumí postupný nákup kovů, při němž si klient zvolí variantu PNK a cílovou částku, za kterou chce nakupovat jím vybrané slitky. Specifikace drahého kovu se odvíjí od gramáže, kterou si určí klient, stejně jako si určí pravidelnou finanční částku. Postupně tak hradí kupní cenu slitků až do výše dané cílové částky. Průběžně hrazené slitky jsou ve chvíli zaplacení předávány klientem na předem určené adrese. Tímto způsobem klient nakládá se svými financemi až do té doby, kdy je uhrazena cílová částka. Princip této služby je identický se službami jako je penzijní spoření, stavební spoření, ukládání peněz dětem, vnoučatům apod. Zásadní rozdíl spočívá
v tom, že klient ukládá peníze do drahých kovů, které fyzicky přebírá a vlastní. Pro podrobnější informace kontaktujte naše regionální centra.

O PNK
Zlato

Zlato

Zlato zde bylo a bude, ale ve stále více omezeném množství. To z tohoto drahého kovu dělá unikátní komoditu, kterou můžete vlastnit již od 5️00 Kč měsíčně. Investiční zlato nakupujete vždy ve formě slitků, které si předem určíte. Po uhrazení konkrétního slitku si zlato fyzicky přebíráte. Zamýšlíte vsadit na jistotu a zakoupit si zlato? Nákup zlata je skutečně pro každého. Skvělá forma spoření si na důchod nebo vytvoření si finanční rezervy do budoucna pro vás a vaše děti. Přehled o vašich splátkách máte k dispozici online 24 hodin, prostřednictvím našeho obchodního portálu. Žádné sankce při předčasném splacení nebo ukončení smlouvy. Vsaďte na dokonalou jistotu v podobě zlata.

Stříbro

Máte zájem o stříbro, ale chcete nakupovat fyzické stříbrné slitky postupně? Postupný nákup kovů od ATT Investments vám nabízí výhodný nákup stříbra od 500 Kč měsíčně! Váš přehled uhrazených slitků můžete sledovat 24 hodin denně prostřednictvím našeho online obchodního portálu. Investiční stříbro patří mezi oblíbenou formu investování. Je levnější než investiční zlato. Začněte s postupným nákupem stříbra již dnes.

Stříbro

Výhody Postupného
Nákupu Kovů

‏‏‎ ‎

Jednoduchý a rychlý nákup
a výkup, zlato nepodléhá DPH

Chráníte svůj majetek, který máte fyzicky
zcela pod svou kontrolou

Nakupujete reálné
fyzické zlato

Po dospoření slitku obdržíte
zlato fyzicky do rukou

Vaše peníze uložené do zlata neohrozí
inflace ani kurzové rozdíly

Napište nám

Zaujala Vás naše nabídka?
kontaktujte nás