Facebook Pixel

Investujte do budoucnosti

Dobrý den,
díky rostoucímu zájmu o odprodej investičních kovů z řad našich klientů a zdlouhavému procesu samotného prodeje a logistice směrem do sléváren jsme byli přinuceni přistoupit ke změnám při vyplácení odkupních smluv.

1) Smlouvu vyplácíme až 50 pracovních dní
2) Smlouvu vyplácíme na 10 až 20 splátek dle celkové částky
3) Klienty neupřednostňujeme, vyplácíme dle stáří smlouvy

Od začátku roku se na nás obrátilo velké množství klientů, kterým jsme vyplatili více než 750 000 000 Kč za drahé investiční kovy. Toto číslo z nás dělá jedničku na trhu a za to Vám děkujeme. Tým ATT Investments CZ SE

Diamant

Symbol bohatství, nezlomné síly a moci

Diamant

INVESTIČNÍ DIAMANTY

Nabízíme vám nádherné a certifikované investiční diamanty, které pocházejí přímo z izraelské diamantové burzy Ramat-Gan. Tento unikátní drahokam je synonymem krásy, moci a čistoty. Diamant je největší a nejtvrdší kámen se silným příběhem. Prodej diamantů a polodrahokamů nás provází již od vzniku naší společnosti.

Mám zájem
Diamant

PROČ DIAMANTY?

Diamant jako investice je skvělou možností k uchování hodnoty vašich peněz a jejich následného zhodnocování. Diamanty jsou nejvzácnější nerosty na světě a můžete je vlastnit i vy. Investiční diamanty v naší nabídce jsou certifikovány gemologickými laboratořemi GIA, HRD, EGL, IGI nebo českou laboratoří CGL. Likvidita diamantů je zaručena prostřednictvím naší služby - výkup diamantů.

Služby

Nákup

Výkup

VYBERTE SI SVŮJ DIAMANT

Napište nám

Zaujala Vás naše nabídka?
kontaktujte nás