Facebook Pixel

Investujte do budoucnosti

Dobrý den,
díky rostoucímu zájmu o odprodej investičních kovů z řad našich klientů a zdlouhavému procesu samotného prodeje a logistice směrem do sléváren jsme byli přinuceni přistoupit ke změnám při vyplácení odkupních smluv.

1) Smlouvu vyplácíme až 50 pracovních dní
2) Smlouvu vyplácíme na 10 až 20 splátek dle celkové částky
3) Klienty neupřednostňujeme, vyplácíme dle stáří smlouvy

Od začátku roku se na nás obrátilo velké množství klientů, kterým jsme vyplatili více než 750 000 000 Kč za drahé investiční kovy. Toto číslo z nás dělá jedničku na trhu a za to Vám děkujeme. Tým ATT Investments CZ SE

Šperky

Krása a elegance

Šperky

EXKLUZIVNÍ ŠPERKY

Se šperkem od ATT vždy zazářite! Vyberte si luxusní zlaté šperky, osazené brilianty či jinými drahými kameny. V naší nabídce máme více než 400 typů exkluzivních šperků - kvalitní šperky pro každodenní nošení nebo extravagantní šperky pro speciální příležitost. Objevte krásné náušnice, náramky, přívěsky, náhrdelníky a prsteny. Jestliže nenajdete ty pravé, vyrobíme vám je na míru. A nezapomeňte - šperky uchovávají hodnotu vašich peněz.

Mám zájem
Šperky
Šperky

VÝROBA A PRODEJ ŠPERKŮ

Krása, kvalita a nadčasovost - to jsou vlastnosti šperků, které najdete v naší široké nabídce. Šperky na míru uspokojí i ty nejnáročnější klienty, kteří touží po opravdu unikátním šperku. V naší nabídce naleznete skvělé a nepřehlédnutelné dárky pro ni nebo pro vaše blízké - ať už k narozeninám, narození dítěte a nebo k výročí. Zakázková výroba prstenů na míru je oblíbená mezi těmi, co nechtějí ponechat svůj svatební den náhodě. Nabízíme i šperky na splátky, abychom se co nejvíce přizpůsobili vašim možnostem.

Služby

Nákup

I na splátky

VYBERTE SI SVŮJ ŠPERK

Napište nám

Zaujala Vás naše nabídka?
kontaktujte nás