Valcambi Suisse

RAFINERIE

Švýcarská rafinerie Valcambi patří mezi největší rafinerie drahých kovů na světě. Odlitky prvotřídní kvality si můžete zakoupit buď ve formě zlata, stříbra nebo platiny. V naší nabídce najdete kromě klasických odlitků i Valcambi CombiBar a CombiBar Star, které si dokážete v případě potřeby dělit a prodávat po 1g

Přejít na web

Argor-Heraeus

RAFINERIE

Švýcarská rafinerie Argor Heraeus byla založena v roce 1961 a sídlí ve městě Mendrisio. Zaměřuje se zejména na rafinaci vzácných drahých kovů jako je zlato, stříbro, platina a palladium. V roce svého založení byl Argor Heraeus akreditován Londýnskou burzou drahých kovů LBMA mezi výrobce zlata "good delivery". Zlaté odlitky mají ryzost 999/1000 (ryzí 24 karátové zlato).

Přejít na web

Israel Diamond Exchange

Burza

Israel Diamond Exchange Ltd. je největším výměnným centrem diamantů. Nakupujeme pro Vás ty nejkrásnější a nejlépe zpracované kousky, které si můžete zakoupit buď ve formě samostatných diamantů, anebo šperků, jejichž nabídku naleznete v našem katalogu.

Přejít na web

24 Safe

Bezpečnostní schránky

Mějte své drahé kovy, drahé kameny, šperky nebo investiční mince v maximálním bezpečí. Bezpečnostní schránky 24safe jsou díky nejmodernějším bezpečnostním technologiím nejlepší volbou. Přístup do své bezpečnostní schránky máte 24 hodin. Využijte skvělou slevu, kterou poskytujeme našim obchodním partnerům a jejich klientům.

Přejít na web

ATT Sport Zone

WEBOVÝ PORTÁL

ATT Sport Zone je náš online portál, díky němuž máte sportovní dění a mnoho zajímavých rozhovorů na jednom místě. Zde se dozvíte novinky ze světa našich sportovních partnerů. ATT Investments podporuje hlavně cyklistiku, tenis, hokej, hokejbal, fotbal, rally, motosport, ragby, florbal, golf, lakros a bojové sporty. Našimi hlavními partnery jsou: Topforex- ATT Investments Pro Cycling Team, Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková, Tomáš Macháč, HC Slovan Ústí nad Labem, CBHF, Bohemians Praha, Filip Mareš, Oliver Konig, Strong Girls Velké Popovice, ATT Gorily Plzeň, Stanislav Matuš a další.

Přejít na web