Valcambi Suisse

RAFINERIE

Švýcarská rafinerie Valcambi patří mezi největší rafinerie drahých kovů na světě. Odlitky prvotřídní kvality si můžete zakoupit buď ve formě zlata, stříbra nebo platiny. V naší nabídce najdete kromě klasických odlitků i Valcambi CombiBar a CombiBar Star, které si dokážete v případě potřeby dělit a prodávat po 1g

Přejít na web

Argor-Heraeus

RAFINERIE

Švýcarská rafinerie Argor Heraeus byla založena v roce 1961 a sídlí ve městě Mendrisio. Zaměřuje se zejména na rafinaci vzácných drahých kovů jako je zlato, stříbro, platina a palladium. V roce svého založení byl Argor Heraeus akreditován Londýnskou burzou drahých kovů LBMA mezi výrobce zlata "good delivery". Zlaté odlitky mají ryzost 999/1000 (ryzí 24 karátové zlato).

Přejít na web

Israel Diamond Exchange

Burza

Israel Diamond Exchange Ltd. je největším výměnným centrem diamantů. Nakupujeme pro Vás ty nejkrásnější a nejlépe zpracované kousky, které si můžete zakoupit buď ve formě samostatných diamantů, anebo šperků, jejichž nabídku naleznete v našem katalogu.

Přejít na web

24 Safe

Bezpečnostní schránky

Mějte své drahé kovy, drahé kameny, šperky nebo investiční mince v maximálním bezpečí. Bezpečnostní schránky 24safe jsou díky nejmodernějším bezpečnostním technologiím nejlepší volbou. Přístup do své bezpečnostní schránky máte 24 hodin. Využijte skvělou slevu, kterou poskytujeme našim obchodním partnerům a jejich klientům.

Přejít na web

ATT Sport Zone

WEBOVÝ PORTÁL

ATT Sport Zone je náš online portál, díky němuž máte sportovní dění a mnoho zajímavých rozhovorů na jednom místě. Zde se dozvíte novinky ze světa našich sportovních partnerů. ATT Investments podporuje hlavně cyklistiku, tenis, hokej, hokejbal, fotbal, rally, motosport, ragby, florbal, golf, lakros a bojové sporty. Našimi hlavními partnery jsou: ATT Investments Pro Cycling Team , Česká hokejbalová reprezentace CDHF, ATT Golf Tour, Olympijská vítězka Kateřina Siniaková, Bohemians Praha, Světové hry mládeže UWG, HC Baník Příbram, Strong Girls Czech Republic, Filip Mareš, Česká reprezentace v koňském pólu a další.

Přejít na web