Facebook Pixel

Investujte do budoucnosti

Dobrý den,
díky rostoucímu zájmu o odprodej investičních kovů z řad našich klientů a zdlouhavému procesu samotného prodeje a logistice směrem do sléváren jsme byli přinuceni přistoupit ke změnám při vyplácení odkupních smluv.

1) Smlouvu vyplácíme až 50 pracovních dní
2) Smlouvu vyplácíme na 10 až 20 splátek dle celkové částky
3) Klienty neupřednostňujeme, vyplácíme dle stáří smlouvy

Od začátku roku se na nás obrátilo velké množství klientů, kterým jsme vyplatili více než 750 000 000 Kč za drahé investiční kovy. Toto číslo z nás dělá jedničku na trhu a za to Vám děkujeme. Tým ATT Investments CZ SE

Rubín

Král drahokamů

Rubín

INVESTIČNÍ RUBÍNY

Objevte krásu a investiční příležitost! Rubín je překrásný drahokam červené barvy, jež vás svede nejen svým širokým spektrem odstínů, ale i svou hodnotou, která se může vyrovnat hodnotě stejně velkých diamantů. Svou tvrdostí a charakteristickou barvou patří k nejoblíbenějším drahokamům klenotníků. Svou přetrvávající hodnotou je oblíbeným prostředkem investorů pro diverzifikaci jejich portfolia. Nákup rubínů je zajímavou investicí do budoucna. Vzhledem k omezenému množství cena rubínů rok co rok narůstá.

Mám zájem
Rubín

TĚŽBA RUBÍNŮ

ATT je partnerem v rubínových dolech v Tanzanii, jejichž vlastnická struktura je ryze česká. Rubíny brousíme ve Švýcarsku a Izraeli, certifikáty jsou od předních, mezinárodně uznávaných, gemologických laboratoří. Rubíny jsou samozřejmě v nabídce našich showroomů, kde je možné zakoupit rubín už od 0,10 ct. Nakupujte u nás kvalitní rubíny z Tanzánie a přijďte se na ně podívat do jedné z našich poboček a poradit se, zda mohou být pro vás vhodnou investicí. Za posledních 10 let cena rubínu vzrostla o 59%.
Stojí to za zvážení, nemyslíte?

Služby

Nákup

Výkup

VYBERTE SI SVŮJ RUBÍN

Napište nám

Zaujala Vás naše nabídka?
kontaktujte nás