V krásném prostředí moravských vinic se sešlo 200 obchodních partnerů i zaměstnanců na tradiční Sopce. Jako vždy nás čekalo představování novinek, ocenění nových pozic obchodní kariéry a spousta práce v podobě procvičování a opakování obchodních dovedností.

Prvním zlatým hřebem středečního programu bylo představení našich 16 nových komoditních specialistů. Za všechny shrnula přednosti tohoto unikátního vzdělávání komoditní specialistka Hana Gerlach Štěpánková: “ „Sešlo se nás šestnáct různých osobností a profesí. Zamilovali jsme si jeden druhého včetně úžasných lektorů. Naplňuje mě obrovskou hrdostí, že jsme všichni osobnostně vyzráli a profesionálně vyrostli na vysokou úroveň, kterou si naši klienti tam venku zaslouží. Moc nám přeji potkávat v terénu ty, kteří chtějí naslouchat. A máme toho skutečně hodně co sdělit. Uplatňujme hrdě svoje znalosti a dovednosti v šíření finanční gramotnosti. Pomáhejme i tam, nebo lépe „právě tam, kde zatím neví, že naši pomoc potřebují“.

Dalším vrcholem nabitého programu bylo dekorování nových postupujících v systému firemní kariéry. A toto byl opravdu zástup obchodníků, plamenných projevů i dokonalých emocí. Vše ukončila nová 7. pozice firmy paní Lenny Bařicová. Gratulujeme!!!

Nicméně čekalo ještě večerní překvapení v podobě venkovního koncertu, kde vystoupil nejlepší světový revival The Beatles spolu s nestárnoucím českým rockerem Karlem Kahovcem. Rozhodně jeden z nejlepších kulturních zážitků v historii ATT.

Po náročném večeru čekal firmu opravdu skvělý druhý den. Pravá původní zlatá ATT v podobě přesných informací o produktové řadě, obchodních rad a dovedností, předávání zkušeností od pana majitele a našich nejlepších lídrů. Kromě opakování pro stálé účastníky Setkání Obchodních Partnerů toto zapůsobilo na tu nejdůležitější a velice početnou skupinu v sále. Na nováčky ATT Investments. Popřejme jim společně hodně důvěry ve společnou věc a hodně sil a úspěchů při poskytování služby tolik potřebné v dnešním světě.

Příští SOP bude již na začátku prosince. Čeká nás bohatý program v Seči. Lídři mají stále možnost přihlašovat své lidi. Neváhejte. Vždyť právě zde poznají firmu, dostanou ty správné informace a pocítí tu neskutečnou energii, která v ATT bezesporu je.