Role Setkání obchodních partnerů.

 

SOP je víceméně společenská událost, která však patří do školícího systému firmy. Její primární obchodní nastavení je, aby se všichni obchodní partneři cítili dobře, poznali zázemí firmy, mentalitu lidí. Zde samozřejmě prezentujeme historii firmy, obchodní výsledky, bavíme se o našich vizích. Taktéž se věnujeme novinkám či aktuálním podnětům z trhu. Nastavujeme vazby a nováčci pochopí, že jejich intuice jít do ATT stojí na pevném základu, dostanou odpovědi a celkově se upevní jejich víra v ATT.

 

Olomoucký posun

 

Jarní Setkání obchodních partnerů na Hané opět potvrdilo, že firma se firma posunuje stále vpřed. Jsme silnou evropskou společností, která má před konkurencí neustále navrch. Odborně stoupáme a objevujeme nové lídry, jejichž přednášky mají vysokou úroveň. Neustále rosteme a budujeme nové showroomy po celé republice i u našich sousedů. Inovujeme a naše nejnovější produkty jsou jedním slovem-bezkonkurenční. Toho všeho můžete být součástí i Vy. Podívejte se na naše video z olomoucké SOP.

Nesmírně rádi Vás uvidíme 31.10.-1.11. 2018 ve Frymburku. Právě tam se bude konat další firemní SOP. V krásném a inspirativním prostředí. Těšíme se na nové potencionální obchodníky. Těšíme se i na naše obchodní partnery, kteří se tradičně přihlásí na našem obchodním portálu. Ale jsme otevřeni úplně pro všechny, využijte Vaši obchodní i životní šanci. Pro bližší informace nás kontaktujte a hlaste se na novém mailu obchod@att-investments.eu