Tieto investičné mince boli vyrobené vo svetoznámych mincovniach, na trhu sa obchodujú už desiatky rokov a sú veľmi vyhľadávané u investorov na celom svete. Investičné zlaté a strieborné mince sa razia z rýdzeho zlata a striebra a súrazené vo svetoznámych mincovniach, medzi ktoré patrí napríklad Americká štátna mincovňa, Kanadská kráľovská mincovňa, Perth mint z Austrálie alebo Britská kráľovská mincovňa.

Investičné mince sa vyznačujú veľkou likviditou a sú akceptovateľné po celom svete a opäť rýchlo zameniteľné za peniaze. Investičné zlaté a strieborné mince sú oficiálními platidlami. Ich hmotnosť a rýdzosť je garantovaná nielen samotnou mincovňou, kde se mince razia, ale tiež štátom. Minca je nositeľom nominálnej hodnoty, ktorá ale nezodpovedá celkovej hodnote danej mince, tá je mnohonásobne vyššia. Týmito zlatými a striebornými investičními mincami by ste prípadne mohli platiť aj v obchode.

Zlaté mince kupujete bez DPH

Investičné zlaté mince sú oslobodené od platby dane z pridanej hodnoty. Okrem ich investičných výhod je nezanedbateľná samozrejme aj ich zberateľská hodnota či krása dokonalého prevedenia. Sú vhodné aj ako ideálny darček k rôznym výročiam, k narodeniu dieťaťa alebo k tradičným sviatkom. Práve teraz sa už môžete kochať týmito skvostami v našom katalógu. Prajeme Vám,  abyste si vždy správne vybrali a aby Vám naše nové produkty robili len radosť.