Tyto investiční mince byly vyrobeny ve světoznámých mincovnách, na trhu se obchodují již desítky let a jsou velmi vyhledávané u investorů na celém světě. Investiční zlaté a stříbrné mince se razí z ryzího zlata a stříbra a jsou raženy ve světoznámých mincovnách, mezi které patří např. Americká státní mincovna, kanadská královská mincovna, Perth mint z Austrálie či britská královská mincovna.

Investiční mince se vyznačují velkou likviditou a jsou akceptovatelné po celém světě a opět rychle směnitelné za peníze. Investiční zlaté a stříbrné mince jsou oficiálními platidly. Jejich hmotnost a ryzost je garantována nejen samotnou mincovnou,kde se mince razí, ale také státem. Mince je nositelem nominální hodnoty, která ale neodpovídá celkové hodnotě dané mince, ta je mnohonásobně vyšší. Těmito zlatými a stříbrnými investičními mincemi byste případně mohli platit i v obchodě.

Zlaté mince kupujete bez DPH

Investiční zlaté mince jsou osvobozeny od platby daně z přidané hodnoty. Kromě jejich investičních výhod je nezanedbatelná ovšem i jejich sběratelská hodnota či krása dokonalého provedení. Jeví se dále jako ideální dárek k různým výročím, narození dítěte či tradičním svátkům. Právě teď se již můžete kochat těmito skvosty v našem katalogu. Přejeme Vám abyste vždy správně vybrali a aby Vám naše nové produkty dělaly jen radost.