Když přijdou klienti k nám na vilu a zjistí, že máme i snubní a zásnubní prsteny, jsou nadšeni, “ říká v interview pro Náš svět Kateřina Prchalová.

Vy jste v ATT pátý měsíc a již atakujete 4. pozici. Jak se to celé sběhlo?

Po pravdě, manžel mi zavolal a řekl mi: „Zavolej paní Hance Resové, zítra jdeš na prezentaci do Bystrce na přednášku.“ Prostě jsem to dostala příkazem.

Šla jsem tam s tím, že mi nic nového neřeknou. Byla jsem ale velmi překvapená a hlavně nadšená. Najednou jsem měla na hodně svých otázek i odpovědi. Nic jsem nemusela, je to na mé zodpovědnosti. Svůj čas si mohu rozhodovat sama, kdy co a jak udělám.

Pomohl mi manžel, oslovila jsem pár svých známých a jejich známé. Fandí mi hlavně manžel a naše starší děti, kterým peníze už něco říkají.

Válíte jak v produkci, tak v náboru. Jakou máte obchodní strategii a které produkty jsou vám blízké?

Snažím se dělat to, co Hanka Resová školí. Kudy chodím, tudy trousím. Člověk se nesmí bát. Věřím, že lidem pomáhám uchovávat hodnotu peněz, a sama sobě taky. Tuto práci dělám srdcem.

Nikoho nenutím, a když vím, že klient chce něco uzavřít, tak mu nabídnu, jestli nechce spolupráci. Někteří ano, a jiní ne. Záleží na nich. Pokud vím a z hovoru pochopím, že raději PNK, tak jim Zlato s jistotou nenabízím, ale o této možnosti řeknu. Někdy se mi stane, že potom mám oboje. Zlato s jistotou nabízím konzervativním klientům, kteří mají strach o své peníze. Tyto dva produkty mám nejraději, a také šperky. Když přijdou klienti k nám na vilu a zjistí, že máme i snubní a zásnubní prsteny, jsou nadšeni.

Hraje tedy plánování ve vašem podnikání velkou roli? Jak byste nám popsala svůj pracovní týden a kolik času věnujete právě ATT?

Máme pět dětí od čtyř do patnácti let. Takže musím plánovat, abych vše zvládla i s nimi. Chtěla bych dělat více, ale úplně to nejde.

Jsem máma, to se vzít zpět nedá, a ani nechci. Ráno odvezu sedmiletého syna do školy, starší mají distanční výuku a nejmladší jsou doma nebo ve školce. Takže někdy jedu hned od školy na schůzku, potom zkontrolovat doma děti, vyzvednout syna a děti ze školky, udělat úkoly a k večeru buď školení, další schůzka, nebo volám a schůzky domlouvám. Snažím si plánovat už týden od středy předchozího týdne, kdy si domlouvám schůzky na další týden.

Firemní zázemí je jistě v našem byznysu klíčové. Jak vnímáte systém luxusních showroomů a vil ATT?

Zázemí, které nám firma dává, je úžasné. V době covidové, kdy jsou všechny restaurace a kavárny zavřené a lidé Vás nechtějí domů, je toto zázemí k nezaplacení. Dáme si kávu, klienti se podívají na šperky a hodinky, potom mi klidně dají i kontakty na své známé.

V Brně je úžasná vila a nejeden klient před ní zůstal stát. „Toto je naší firmy, a to jich máme víc po republice,“ mohu říkat s velkou hrdostí.

Zázemí dělá hodně. Lidé nám svěřují své úspory a vidí, že nelžu, když mluvím o solidním postavení firmy.

Co je vaším dlouhodobým cílem v rámci ATT Investments?

Mým velkým cílem v rámci ATT je pomáhat lidem uchovávat hodnotu jejich peněz. Mít velkou, úžasnou skupinu, která si vzájemně pomáhá třeba jen radou. Tak, jak jsem měla tuto možnost i já.

Ten největší dlouhodobý cíl je pozice 7. Vím, že je to velmi vysoký cíl, ale nádherný, a už teď si to umím představit a moc se těším, až se mi splní. Ještě ale musím hodně máknout, jak nám říká Hanka. Nic není zadarmo.

Jaký vzkaz či motto máte pro naše partnery a čtenáře?

Věřit v sebe sama, v to, co děláte, a hlavně dělat to s pokorou a láskou. Hranice, kam chcete dojít, má každý v sobě.

„Dej, a bude ti dáno.“

Všem přeji, ať se jejich sny splní a nebojí se.