ATT je firma v neustálém pohybu. Minulé dny to bezezbytku potvrdily. Zatímco na startu listopadu se sešla stovka lidí na tradičním Setkání Obchodních Partnerů ve Wellness hotelu Frymburk, 16 vítězů firemní soutěže následně odletělo s panem majitelem na luxusní odměnu v podobě dovolené na unikátním ostrově Madeira.

Setkání Obchodních Partnerů bylo tradičně dvoudenní a ve Frymburku se tentokrát kromě klasické společenské události i tvrdě pracovalo. Tradiční první den zhodnotil novou firemní manažerskou školu a byly vypsány nové soutěže pro naše obchodní partnery. Radost jsme měli z velkého počtu nováčků, kteří se seznámili se zázemím firmy a s mentalitou lidí v ní. Na závěr jsme předali nové pozice našim úspěšným obchodníkům a zakončili den tentokrát zlatým ATT přípitkem. Pracovní druhý den byl jiný a měl by posunout naší společnost zase o pár kroků vpřed. Zkušení lídři si rozdělili a protočili skupiny lidí a opravdu znovu podrobně proškolili veškeré osazenstvo o všech našich produktech i obchodní strategii. Pro někoho novinky, pro druhého opakování, matka moudrosti. Odejít z SOP plný správných informací a dovedností dostane každého účastníka na novou a věříme, že velmi úspěšnou úroveň.

Inspirativní pobyt na překrásné Madeiře za pár dní potvrdil, že soutěžit s ATT se opravdu vyplácí. Rekordní počet 16 vítězů si odnese zážitky na celý život a na tento bájný ostrov v Atlantiku se jistě bude rád vracet i v budoucnu. Ale pozor. Další soutěž je stále v procesu a uzávěrka Top 10 se pomalu blíží. Stále jste ale ve hře o nádherné Seychely! Do práce přátelé.