Dnes vyšlo první číslo Našeho světa roku 2019. Náš luxusní firemní časopis vás na 128 stranách provede aktuálním světem ATT. A opravdu je o co stát a pořád se něco děje.

Dozvíte se naprosto vše o perlách, ale uvidíte i další skvostné šperky z naší kolekce. Podíváme se na Setkání Obchodních Partnerů do Frymburku a otevřeme zbrusu novou Manažerskou školu ATT. I Naše tváře se předvedou v plné kráse a trojice Boudová-Plíšková-Siniaková dokonale rozsvítí stránky nového vydání.

Kromě našich vzácných obchodních partnerů se můžete těšit i na top interview s Michalem Hrdličkou, Karolínou Plíškovou či hokejovým manažerem Jiřím Kallou. Znovu si zajedeme na Madeiru a nalákáme vás na tajemné Seychely, kam vyráží deset našich nejlepších obchodníků.

Ztrácíte se v etiketě? Už nemusíte. Ředitelka našeho vzdělávání Lívia Kmeťová se v nové rubrice podělí o své zkušenosti a moudrost a vaše znalosti etikety prověří i tradiční kvíz.

Do Bratislavy si zajedeme do nové vily ATT, ale i na Pasienky za sportem. Odpálíme pár golfových míčků a zjistíme co přejeme firmě do roku 2019.

A samozřejmě nebudou chybět ani slova našeho pana majitele, který zhodnotí minulý rok a v rubrice Quo Vadis nám ukáže naše plány, vize a směřování v roce 2019.

Přejeme příjemné a inspirativní počtení!