JANA A JIŘÍ DUNAJOVI JSOU V ATT VELMI ÚSPĚŠNÍ. NÁŠ SVĚT SE JICH MIMO JINÉHO ZEPTAL NA KRÁSNÉ EMOCE, KTERÉ PŘINÁŠÍ VÝBĚR SNUBNÍCH PRSTENŮ:

Svatba

Jano ty jsi v ATT Investments v podstatě od začátku. Jak hodnotíš vývoj a pokrok ve firmě?

Zhodnotila bych to tak, že z malého kačátka se stala krásná labuť, která roztahuje křídla. Společnost si jako každá prochází vývojovými stádii a je vidět, že Mirkovi vize se stávají skutečností.

Velkou radost mně osobně dělá možnost vzdělávání. To společně s TV reklamou považuji jako největší posun společnosti.

Nedávno jsem měla schůzku s jedním kolegou, který se mi ptal, proč by měl s naší společností spolupracovat. Motivy mohou být u každého jiné. U někoho to jsou provize, průhledný a jasný systém odměňování. Pro mne to je volnost , a to že nemáme např. Storna. Velmi důležitá je pro mne prestiž a rozvoj společnosti

Nedávno se stal obchodním partnerem i Jiří. Co vás dva vlastně dalo dohromady a jak je to propojeno s ATT?

Jirka je odměna za vše nehezké čím jsem si prošla. Dala nás dohromady náhoda. Potkali jsme se ve dveřích kladenského OC Oáza. Jirka zabral skoro celé dveře a já nevěděla kudy se protáhnout dovnitř. Začala jsem se smát a on mne pozval na kafe. A od té doby jsme vlastně spolu.

V posledních letech jsem ve svém životě potkala dva pro mne velmi důležité muže mého života. Jedním je Míra Zadák, který je mým vzorem a druhý je můj manžel, který mi dává životní oporu, lásku a sílu.

To co Míra dělá dává smysl nám oběma, a proto Att Investments. Navíc nás spojují i zásnubní a snubní prsteny, které máme samozřejmě z ATT.

Jak vlastně proces výběru a realizace prstenů vypadá? Měli jste okamžitě jasno?

Nejdříve jsme procházeli naše časopisy a vybrali jsme základní styl, který se nám líbí. Měli jsme téměř jasno. Je pravda, že když si pak člověk prstýnky zkouší, lehce by se nechal zviklat. Musím říci, že je velmi příjemné si vybírat prstýnky v klidu nad kávou, než někde v neosobní prodejně. To se vztahuje ke koupi každého šperku, protože je to výjimečná chvíle a měli bychom si ji náležitě užít.

Je to jako když si vybíráte parfém, také za vás mluví.

Které produkty firmy jsou vaše oblíbené a proč?

Jana:

Pro mne to je těžká otázka, protože já vlastně nemám žádný oblíbený produkt. Já mám oblíbené všechny.

Jiří:

Pro mne to jsou drahé kovy, už v mládí jsem si chtěl koupit kousek zlata, ale nevěděl jsem kde hned mít na unci zlata. Pak jsem potkal svou budoucí manželku Janinku a náhle jsem měl přístup k drahým kovům. Velmi mě to zaujalo. Až tady jsem viděl, jak to funguje a jak se na unci mohu dostat.

Co vás na obchodování vlastně nejvíce baví a jaké cíle jsou před vámi?

Jiří:

Cíl je jasný, mít jednu z poboček ATT Investment, vidím to stejně jako Jana, rád jí budu oporou k dosažení cíle. Mnoho lidí zajímají drahé kovy, jen jim chybí odhodlání k vědění, jak ochránit svůj majetek.

Jana:

Je to komunikace s lidmi, a to že jim mohu pomoci ochránit majetek nebo udělat radost.

Mým cílem je dát dohromady fungující tým, se kterým se budeme posouvat dále. Fungovat v ATT Investments na full time a mít na starosti jednu z poboček.

Přejeme vám hodně úspěchů a štěstí na společné cestě. Co byste popřáli ATT Innvestments do dalších let Vy?

ATT Investments vidím jako naší budoucnost, takže mu přeji nejen, aby mělo v každém okresním městě svoji pobočku, ale aby se stalo světovou firmou.