O REGIONÁLNÍ KANCELÁŘI VE VRCHLABÍ S NÁMI HOVOŘILA SIMONA PETRECKÁ:

Co vedlo k otevření regionálního centra Vrchlabí a kde ho najdeme?

Na začátku bylo setkání dvou upovídaných žen. Z krátké schůzky byly dvě hodiny. Najednou byla vyřčena myšlenka regionálního centra a vše se začalo spojovat. Tou hlavní myšlenkou byla možnost nabídnout klientům v Podkrkonoší zázemí ATT Investments.

Regionální centrum se nachází na hlavní třídě v centru Vrchlabí, Krkonošské ulici 186. Vstoupíte do pasáže plné báječných obchodů a dáte se do prvního patra. Tam vás ráda přivítám v prostoru, kterému dominují krásná kachlová kamna. Doporučujeme si předem schůzku rezervovat na telefonu 607 767 600, nebo mailem na vrchlabi.info@att-investments.eu. V centru jsou k dostání naše firemní materiály a lze si zde domlouvat schůzky.

Jak se daří tvořit místní obchodní tým a čím je klientela ve vstupní bráně do Krkonoš specifická?

Krkonošský tým si připravuje strategii ve spolupráci s firmami v okolí a v plánu jsou malé akce právě v prostoru regionálního centra. Klientela v okolí je specifická „horská“, ovšem díky znalosti prostředí je jednodušší pracovat na přípravě a strategii obchodování.

Jaké konkrétní cíle a plány má zdejší showroom před sebou?

Ten nejčerstvější plán je stanoven na 11. 2. 2021, kdy od 14,00 – 18,00 hodin máme Valentýnskou akci se šperky a upřímně, další konkrétní plány budeme ladit v průběhu února a března 2021. V současné chvíli je naším cílem zviditelnit pobočku a naučit klienty vyhledávat ATT Investments v Krkonoších.