Jednoduchost a styl.

ATT Investments rozšiřuje nabídku dodavatele zlatých slitků a do hry vstupuje náš nový partner: Vítej Valcambi Suisse.

Tak švýcarský, tak Valcambi“

Švýcarská rafinérie Valcambi je jasně největší a nejsilnější rafinérie světa a my jsme byli v jednáních velmi úspěšní a momentálně jsme schopni zajistit tu nejlepší cenu zlata na trhu.

Jsme zase o krok před konkurencí a pro své klienty zajišťujeme služby té maximálně možné kvality.

Vaše kariéra, naše budoucnost“

Kdo jsou Valcambi?

Nový standard ve světě“

Ústředí společnosti Valcambi a rafinérie se nacházejí u Balerny v jihovýchodním Švýcarsku. Továrna je 15 minut jízdy od Lugana severním směrem a půl hodiny od Milána jižním. Nejbližší mezinárodní letiště je Milan Malpensa, 30 minut jízdy od továrny přes hranici z Itálie do Švýcarska.

Zakladatelé Valcambi byli skupinou soukromých švýcarských investorů, kteří se v 50 letech věnovali obchodu s drahými kovy. Během své 56 leté historie se společnost Valcambi zaměřila výhradně na rafinaci drahých kovů.

Úspěch a reputace společnosti jsou založeny na naší filozofii, že budeme svázáni a oddáni naším zaměstnancům, naším klientům a průmyslu, který poskytujeme.“

Více než příslib“

Proč Valcambi?

Rafinérie s plánem“

Valcambi se dnes se stala vedoucím globálním hráčem v rafinaci drahých kovů. Jako rafinerie čerpá z osvědčených postupů v oblasti technologií a výroby, aby vyhověla veškerým potřebám a cílům našich klientů.

Společnost Valcambi nabízí nejvyšší úroveň služeb při rafinování zlata a stříbra: nenabízí žádné jiné obchodní služby či maloobchodní distribuci, která může vést ke střetu zájmů.

Inovace v duchu doby“

Řeč čísel

Rozšiřte svou představivost“

Rok založení: 1961

Zaměstnanců: 171

Roční kapacita rafinérie: 2000 tun

Denní produkce zlata: 3,4 tuny zlatých slitků a dalších produktů

Denní produkce stříbra: 1 tuna

VALCAMBI:

Jděte dál – připojte se k světové třídě“