Lucia Bartolomei 

NOVÁČEK ROKU 2020 NA SLOVENSKU

AKÝ BOL VÁŠ PRVÝ KONTAKT S ATT A ČO VÁS PRESVEDČILO O VÝHODNOSTISPOLUPRÁCE?

Bola to láska na druhý pohľad. Môj priateľ mi o ATT neustále hovoril, avšak presvedčilo ma až to, keď ma zobral do secesnej vily v B.Bystrici a spoznala som úžasnú Líviu. Tam som si aj kúpila svoj prvý zliatok. Okamžite mnou prebehla neuveriteľná emócia a presvedčenie, že som na správnom mieste v správnom biznise.

AKO TEDA VNÍMATE FILOZOFIU A MOŽNOSTI FIRMY?

Za spoločnosťou ATT sa skrýva príbeh silného muža, ktorý nám dal možnosť s minimálními nákladmi generovať maximálny zisk a pritom tvoriť obchodnú sieť, ktorá nám vlastne vytvára neobmedzené možnosti.

V APRÍLI STE SA STALI NAJLEPŠÍM NOVÁČIKOM NA CELOM SLOVENSKU.GRATULUJEME. ČO JE ZA VAŠÍM ÚSPECHOM?

Môj priateľ . Dlhodobo sa ale zaujímam o nové technológie, investície a celosvetovú globálnu situáciu. Tak ako aj pán Zadák má všetko spočítané, spočítala som si to aj ja. Snažím sa neustále na sebe pracovať, zlepšovať sa v obchodných zručnostiach a už sa teším na kurz „komoditný špecialista“, ktorý, pevne verím, sa odštartuje ešte tento kalendárny rok. A v neposlednej rade sa za mojím úspechom skrýva aj skvelá spolupráca a ústretovosť našich riaditeľov.
KTORÉ POLOŽKY PRODUKTOVEJ RADY ATT VIDÍTE AKO KĽÚČOVÉ?
Absolútny TOP je pre mňa investovanie do zliatkov, ako ochrana nášho majetku a samozrejme PNK, čo je produkt naozaj do každej domácnosti a obchodníkovi zabezpečuje dlhodobý pravidelný príjem. Ako ženu ma zaujala aj možnosť nákupu šperkov pri 50% hotovosti.
AKÉ KONKRÉTNE CIELE CHCETE VO FIRME DOSIAHNUŤ?
Ja som si svoju cestu naplánovala na jednotlivé úseky. Prvý z nich bol dostať sa v priebehu prvého mesiaca na druhú pozíciu v kariére. Moja ďalšia méta je pozícia č.4 a s tým súvisiaci AUTOBONUS, nakoľko milujem krásne a rýchle autá. A keď už budem v plnej rýchlosti, zaradím tam siedmu pozíciu . Za všetkým týmto úsilím pri ceste na vrchol kariéry sa samozrejme skrýva sila tímu, ktorý som si začala budovať. Táto vzájomná spolupráca a podpora ma nielen napĺňa, ale mi aj dáva istotu, že plánované ciele spoločne dosiahneme.
KDE ČERPÁTE TOĽKO POTREBNEJ ENERGIE?

Nakoľko mám doma experta na zdravie, tak sa snažím tieto tri piliere neustále vyvažovať. Myslím to fyzické, duševné a samozrejme aj to finančné zdravie. Táto filozofia sa mi dlhodobo osvedčila a
odporúčam každému čitateľovi si tieto tri piliere držať v rovnováhe. Veľa energie čerpám při stretnutiach s proaktívnymi ľuďmi a aj prechádzkami v prírode.

MÁTE NEJAKÝ ODKAZ, ČI MOTTO PRE NAŠICH PARTNEROV A ČITATEĽOV?

Pre všetkých ľudí, ktorí si myslia, alebo cítia, že by mali, alebo mohli niečo vo svojom živote zmeniť, tak môj odkaz pre nich znie: „Teraz je ten správny čas“. Zakončím to citátom Socratesa: „Tajomstvo zmeny je sústrediť všetkú našu energiu nie na boj so starým, ale na tvorbu nového.“