ATT Investments aktivně podporuje a spolupracuje se zajímavými firmami, investuje do nich, nebo zakládá nové. Zde je jejich seznam a krátký popis.

ATT Sport Zone

Sportovní magazín ATT Sport Zone

ATT Sport Zone je náš online magazín, díky kterému máte sportovní dění a spoustu zajímavých rozhovorů na jednom místě. Více informací ZDE.

Český výrobce domácí chemie Qalt

Český výrobce domácí chemie Qalt

Milujeme, když naše oblečení příjemně voní. Proto podporujeme českého výrobce domácí chemie QALT Rakovník. Více informací ZDE.

Wash & Cafe

Wash & Cafe

Wash & Cafe je moderní samoobslužná myčka, která využívá šetrných technologií pro péči o interiér a exteriér vašeho vozidla. Více Informací ZDE.

Česká hokejbalová reprezentace WBHF

Za naší prací rádi vidíme výsledky a máme přirozeně soutěžního ducha. Tyto vlastnosti mají i hokejbalisté české reprezentace, která je jedním z mnoha sportovních týmů, které podporujeme. Více informací ZDE.

Hokejový klub Rytíři Kladno

Jsme hrdým partnerem tradičního hokejového klubu Rytíři Kladno. Spolupracovat s majitelem Jaromírem Jágrem je pro nás velkým potěšením. Více informací ZDE.

Hokejbalová reprezentace Masters

Hokejbalová reprezentace Masters

Česká republika je hokejbalovou velmocí, kterou reprezentuje vedle seniorského národního týmu také výběr kategorie masters. I toto mužstvo si zaslouží naší podporu. Více informací ZDE.

Kateřina Plíšková

Tenistka Kateřina Plíšková

V našem podnikání chceme být těmi nejúspěšnějšími. Stejně tak to má v tenisovém světě nejlepší Češka současnosti Karolína Plíšková a my jsme rádi, že jí můžeme podporovat při cestě na tenisový trůn. Více informací ZDE.

Herečka Nela Boudová

Ke krásné a pozitivní ženě patří i luxusní šperky. Není se tak čemu divit, že jednou z tváří ATT Investments je známá Herečka Nela Boudová. Více informací ZDE.

ESHOP ZLATO

Zlato je to, čemu rozumíme. Abychom vyhověli vaším představám, rozšířili jsme naše portfolio o tento partnerský eshop se zlatem. Více informací ZDE.

Biatlonistka Paulína Fialková

Působíme i na slovenském trhu, kde je tváří ATT Investments úspěšná biatlonistka a olympionička Paulína Fialková. Více informací ZDE.

Kateřina Siniaková

Tenistka Kateřina Siniaková

K tenisu máme hodně blízko a tak vedle Karolíny Plíškové spolupracujeme také s Kateřinou Siniakovou Více informací ZDE.

Jugle Fever

Jugle Fever Kladno

Někdy je důležité od pracovního nasazení také trochu vypnout a zasportovat si. I proto jsme partnerem hokejbalového týmu Jungle Fever Kladno, kde někteří členové naší firmy hrají. Více informací ZDE.