Tradiční čtvrtletní Setkání Obchodních Partnerů se ve středu a ve čtvrtek konalo v nádherném Mikulově. Rekordních 200 partnerů ATT Investments dorazilo do luxusního hotelu Galant, kde se v sále Aurelius setkávali jak ostřílení lídři svých obchodních týmů, tak úplní nováčci seznamující se s naší společností. A jako vždy jim vedení firmy v čele s majitelem Miroslavem Zadákem připravilo inspirativní program plný informací, vzdělávání, motivace, soutěží, odpovědí, ale i dobrého moravského jídla, pití a zábavy.

První den „Sopky“ zahájila ředitelka našeho vzdělávání Dr. Lívia Kmeťová a následně nás majitel společnosti Miroslav Zadák seznámil se společností, jejím růstem a novinkami, které nás čekají v roce 2020. A vzhledem k rozvoji naší firmy je toho opravdu hodně. K nejzásadnějším aktualitám patří jistě plán na otevření 3 nových zastoupení ve Valašském Meziříčí, Liberci a Plzni čímž se rozrosteme na 13 luxusních showroomů v České a Slovenské republice s exkluzivním zázemím pro naše partnery a klienty. Naší vizí a jasným následným cílem je otevření 40 poboček do 5 let.

Marketingový blok ukázal, že ATT bude opět v médiích nepřehlédnutelná. Na TV Prima a O2TV běží naše celoroční kampaně a nově máme podepsáno s DIGI TV na Slovensku. Vidět jsme i v novinách či časopisech jako jsou Golf Digest, Muži v Česku či Svět průmyslu. Zároveň vychází nové číslo našeho vlastního časopisu Náš Svět, kde si můžete přečíst zajímavé rozhovory s našimi partnery či čerstvé firemní zprávy od partnerství ve filmu „Můj příběh“ až po zbrusu novou snubní kolekci šperků Zodiac.

Všechny v sále pak ohromil příběh a projev ragbisty, trenéra, člověka a kamaráda Pepy Bláhy, který nejen že představil svůj ragbyový dívčí klub jemuž jsme partnerem, ale hlavně ukázal velké srdce, dokonale naplnil roli mentálního kouče mikulovské SOP a propojil lidi jak v sále, tak mimo něj. Interview s ním o hodnotách sportovních, lidských a firemních si nezapomeňte přečíst v Našem světě.

Setkání Obchodních Partnerů je samo sebou i o veliké odbornosti a tak nechyběly přednášky o našich produktech jako jsou rubíny a drahé kameny jichž se ujali lektoři našich komoditních specialistů doktoři Krivošík a Kmeťová. Prostor pro práci v „terénu“ byl pak jako obvykle ve čtvrtek, kdy pracuje celý sál a lídři naší firmy diskutují, předvádějí, učí, odpovídají na desítky dotazů a předávají své zkušenosti a obchodní dovednosti.

Vrchol SOP zažil Mikulov již o středečním večeru. V galerii nejlepších jsme předávali postupy na nové pozice obchodní kariéry. Poctivě pracovat se v ATT vždy vyplatí a předávání odznaků z drahých kovů a kamenů přináší vždy spoustu nezapomenutelných pozitivních emocí. Výkonný ředitel ATT Investments Roman Zadák dosáhl mety nejvyšší a stal se historicky třetím akcionářem firmy. A tahle sedmička nemůže být v lepších rukách. Roman totiž pro firmu dýchá a pro jeho obětavost ho celá firma miluje. Bez člověka, který je každou minutu ochoten vám poradit či pomoci by to šlo velice těžko. Všech 200 lidí v sále tleskalo ve stoje. A několikrát. Ten úspěch Romanovi celá firma ze srdce přeje. Děkujeme, že tě máme.

A kdy se uvidíme příště? Dle plánu se přesuneme na Slovensko a opět nás čeká hotel Partizán v nízkých Tatrách na úchvatném místě uprostřed slovenského přírodního ráje. Tále jsou 3-4. června a již nyní se můžete přihlašovat v našem systému. Moc se na Vás těšíme!