Nejlepší ATT obchodníci roku 2018 si Seychely opravdu užili. Sledovali jsme společně dny našich vítězů na těchto jedinečných ostrovech a hltali jejich slova jako „JSME V RÁJI“ či „FIREMNÍ FANTASIE“.

Po návratu nám tři ATT ženy firemní benefit dokonale glosovaly:

SEYCHELY – když se tento název vyslovil, vždy jsem se oddávala krásným představám, které jsem znala z pohlednic. Bylo mým tajným přáním se tam někdy dostat. Tajným-protože jsem se to bála vyslovit nahlas. Při každém podobném přání jsem slyšela-zůstaň nohama na zemi. Jelikož jsem neposlechla a byla jsem hlavou v oblacích, tak proto jsem v ATT a splnilo se moje tajné přání. Věřte, že se žádná pohlednice nevyrovná přímému zážitku.
Lída Hulanová


TOP 10 dovolená, to byla prima parta lidí, tropické slunce, bílé pláže, azurové moře a spousta zážitků. Prostě únorový týden jak vymalovaný. Zažít ,,seminář “uprostřed Indického oceánu, co víc si přát!Seychely,nádherná dovolená,která mi dala možnost zažít pocit výjimečnosti. Děkuji za ni.
Vlaďka Ulbrichová


Každý skutečný příběh někdy začíná. U mě to bylo rozhodnutím pracovat pro ATT – Investments a pomáhat svým klientů spravovat finance. A v počátku tohoto příběhu nezapomenu na slova, která mi byla řečena: za svou aktivní práci mohu jet na Seychely. V ten okamžik jsem tomu nemohla uvěřit a skrýt dojetí. Díky za tuto šanci všem, kteří za to můžou.
Věra Brandýsová