TOP 10 nejlepších obchodníků ATT Investments odjíždí vždy v únoru na luxusní dovolenou sklízet plody své roční obchodní práce. Obsáhlé reportáže z nádherných resortů Malediv a Seychel vidíte v našem časopise, na webu i sociálních sítích.

Náš pan majitel vás však chce motivovat ještě více a od února běží další tři TOP 10 soutěže. Výsledky můžete průběžně vidět ve vnitřním systému firmy a bitva o další dovolené či jiné překvapivé bonusy je v plném běhu. Jak si stojíte?

TOP 10 PRODEJCE PNK

Náš produkt pro každého a do každé rodiny si určitě zaslouží speciální motivaci a ocenění. Vždyť je to pilíř budoucnosti vaší, firemní i klientské! Uvidíme, kam se desítka nejlepších v rámci odměny podívá.

Navíc tu máme ještě jeden benefit pro úplně nejlepší tah na branku v Postupném Nákupu Kovů.

Představujeme vám další soutěž:

TOP PNK STŘELEC

Každé tři měsíce získá nejlepší PNK obchodník tohoto krasavce, tedy Fiat 500 na následující tři měsíce k užívání zdarma. Bude se majitel měnit či si někdo opakovaně udrží vedoucí pozici?

TOP 10 ROZVOJ OBCHODNÍ SÍTĚ

Aneb deset nejlepších náborářů. Rozvíjením své obchodní sítě investujete samozřejmě do své vlastní firmy pod křídly ATT Investments. Kdo bude chtít násobit své zisky, nebude v čele tabulky náborářů pochopitelně chybět. Velký a úspěšný tým samo sebou znamená obrovský krok vpřed a zaslouží nemalou odměnu. Náborujte a nechte se příjemně překvapit.

TOP 10 PRODEJCE ŠPERKŮ

Zde netřeba mnoho dodávat. Šperky jsou chloubou naší firmy, třpytivou lodí v nekonečném oceánu. Šperky je nutno pochopit a znamenají mnohem více, než si zprvu dokážeme představit. Zkuste jeden z našich kousků darovat a ta emoce ve vás zůstane navždy. Správná kombinace drahých kovů a kamenů má obrovskou sílu a zvláštní pozitivní moc. Ti, co to vědí, určitě uvidíme v první desítce, ale věříme, že se dočkáme i nejednoho obchodního překvapení.

Jasně vidíte, že cílíme na produkty, které nesou největší stabilitu firmy a naši společnou budoucnost.

Jsme opravdu zvědaví, jaký objem za rok soutěžení dokážete vygenerovat a jaké odměny si vybojujete.