Sportovní magazín ATT Sport Zone slaví rok od svého založení. První články si jeho prostřednictvím mohli čtenáři přečíst v květnu 2019 a od té doby přibyly desítky dalších. Jeho fanoušci na sociálních sítích přibývají a čtenost roste. Web se může pochlubit desítkami tisíc návštěv, a to je stále jen začátek!

Magazín www.attsportzone.cz vznikl proto, aby zaštítil všechny spřátelené sportovní projekty, které ATT Investments podporuje. Majitel společnosti Miroslav Zadák totiž ví, že profesionální sport bez podpory sponzorů nemůže fungovat, a tak pomáhá úspěšným klubům k dalším úspěchům.

ATT Sport Zone však není jen o těch, které ATT Invesments sponzoruje. Vedle hokejového klubu Rytíři Kladno, hokejbalových reprezentací, cyklistů z týmu TOPFOREX-Lapierre Pro Cycling Team, nejlepších českých tenistů, ragbyového celku Strong Girls Velké Popovice a dalších se dočtete i o mnohých dalších českých i světových sportovcích.

Nejčtenějším rozhovorem je stále ten s hrající hokejovou legendou Jaromírem Jágrem, dále pak s moderátorkou sportovního zpravodajství televize Nova Nikolou Červinkovou, vynikající oštěpařkou Barborou Špotákovou či tenistkou Karolínou Plíškovou.

Autoři magazínu se však zaměřují i na sportovce z méně sledovaných sportovních disciplín. Na webu tak najdete interview se softbalistkou, surfařkou či freestyle motokrosařem. „Každý sport má svou fanouškovskou základnu a my nechceme být jako mainstreamové sportovní weby, které píší jen o fotbale či hokeji. Většina sportovců si navíc naše rozhovory sdílí na sociálních sítích, protože se jim zdá naše práce obsahově zajímavá pro fanoušky, a to je přesně to, co jsme chtěli,“ těší šéfredaktora ATT Sport Zone Lukáše Jůdla.

Moderní design, zajímavý a originální obsah, který jinde nenajdete a pozitivně zaměřená tématika. To je hlavní charakteristika magazínu ATT Sport Zone, který je na světě teprve rok a vše má před sebou. Máte-li facebookový či instagramový profil, vyhledejte si magazín a odebírejte ho. Pomůžete tím k jeho dalšímu rozvoji i tomu, že se jeho obsah dostane zase dál.

A kdo všechno už byl redaktory ATT Sport Zone vyzpovídán?

Hokejisté: Jaromír Jágr, Radko Gudas, Petr Vampola, Tomáš Mertl, Vojtěch Budík, Martin Hosták, Jan Rudovský, Brendan O’Donnell, Brady Austin, Marek Mazanec, Michal Barinka.

Fotbalisté/fotbalistky: Pavlína Šcasná, Michal Sadílek, Ladislav Vízek, Gabriela Chlumecká.

Tenisté: Karolína Plíšková, Kateřina Siniaková, Jiří Veselý, Bohdan Ulihrach.

Ostatní sportovci: Stanislav Matuš (golf), Tomáš Portyk (sdruženář), Veronika Pecková (softbalistka), Adéla Hanzlíčková (zápas), Milan Moník (volejbal), Andrea Zemanová (lyžařka), Simona Baumrtová (plavkyně), Anna Fernstädt (skeletonistka), Paula Novotná (kiteborderka), Libor Podmol (freestyle motokros), Jan Kudlička (atlet), Barbora Špotáková (oštěpařka), Tomáš Staněk (atlet), Paulína Fialková (biatlonistka), Pavel Maslák (atlet), Helena Fibingerová (bývalá koulařka), Lucie Pudilová (MMA).

Slavné osobnosti mimo sport: Zdeněk Pohlreich, Přemysl Forejt (slavní šéfkuchaři), Karel Frýd (známý fitness trenér), Michaela Saláková (manželka hokejisty Alexandra Saláka a instagramová influencerka), Simona Kubišová, Martin Čermák, Nikola Červinková (sportovní moderátoři/reportéři).

A mnoho dalších!