ROZHOVOR S LÍDREM SHOWROOMU VÁCLAVOU STRNADOVOU

Co vedlo k otevření regionálního centra Plzeň a kde ho najdeme?

Myslím, že k otevření regionálního centra vedly především pěkné a dlouhodobě stabilní výsledky celé plzeňské skupiny obchodních partnerů. V první desítce nejúspěšnějších obchodních partnerů firmy má Plzeň hned několik zástupců. Regionální centrum je přínosem a velkým zázemím jak pro obchodní partnery, tak pro samotné klienty. Otevřeli jsme koncem srpna, tak je vše zatím v plenkách.

Plzeňskou pobočku najdete na okraji Plzně směrem na Domažlice, Stod, atd… Jsme v blízkosti nájezdu na dálnici. Vedle nás jsou i autobusové zastávky těchto směrů. Pro ty, co pojedou přes navigaci, si zadají – Na šachtě 391, Sulkov, Líně – Plzeň sever.

Skutečně zde byl povrchový důl. Vedle nás je ještě vystaven vozík z tohoto dolu.

Naproti naší pobočce je restaurace „Na Spartě”, kam zavítají naši klienti po uzavření dobrého obchodu.

Místní tým má velkou sílu. Jak funguje a jak se daří další nábor?

Místní tým má skutečně velkou sílu, zaujímá celý bývalý Západočeský kraj od Aše přes Plzeň, až po Klatovy. Zasahuje i do sousedních oblastí.

Každý člen týmu je osobnost, a podle toho má i svou specifickou klientelu.

Začali jsme v době dovolených. Podzim rozproudí naše řady. Další nábor je na práci všech členů týmu. Samozřejmě hledáme další možnosti a hlavně věříme, že se nám další nábor bude dařit.

Jaké produkty vidíte v této oblasti jako klíčové?

V Plzni jsou klíčové všechny produkty. PNK umožňuje úplně všem, co nemohou odložit větší obnos peněz do komodit, myslet na budoucnost. Po menších částkách si pořizují stále se zhodnocující zlaté slitky. Jedna z mých klientek mi stále děkuje, že jí potkalo takové štěstí. Nikdy by si nemyslela, že bude sama doma vlastnit opravdové zlato. V těch rozzářených očích to štěstí bylo skutečně vidět a ze srdce byla cítit obrovská pokora, úcta a láska. Každý má za sebou nějaký příběh a paní byla opravdu šťastná hlavně kvůli synovi, kterému ukázala, jak zacházet se zbylými penězi smysluplným způsobem.

Pro ty nevěřící je zajímavé Zlato s jistotou, na které slyší pro své lákavé úroky. Pro ty, co mají více naspořeno, jsou to jednoznačně Zlaté slitky.

Dámy ocení krásné šperky a samozřejmě pánové luxusní hodinky Cuervoo y Sobrinos.

Spokojený klient se rád vrací. A showroom tomu ještě více pomůže.

Plzeň má klientsky velký potenciál. Chystáte nějaké akce na Vaši propagaci?

Tím, že jsme otevřeli celkem nedávno, chystáme inzerci, reklamu a prezentaci ve svatebních salónech, módních přehlídkách a podobných akcích. Tak, jako zlato patří do každé rodiny, budeme se chtít blíže dostat k široké veřejnosti i přes místní tisk, který chodí do každé rodiny. Tak, aby nás přijali a zvykli si na to, že jsme jejich součástí a že jsme tu pro ně. Zjišťujeme možnosti spolupráce s dalšími partnery. Naše práce je o lidech a o práci s nimi. Jen propagace to za nás neudělá. Lidé hledají to poctivé, jsou zklamaní z nedobrých zkušeností. My jsme tady proto, aby věděli, že poctivost stále existuje. Máme obrovskou výhodu – máme ATT INVESTMENTS – kvalitní stabilní a spolehlivou firmu s úžasnými komoditami se stále se zvyšující hodnotou. A kdo to má?

Jaké konkrétní cíle si v novém showroomu do budoucna dáváte?

Naším cílem je dostat se do podvědomí nejen plzeňských občanů, ale i širokého okolí. Věříme, že si postupně lidé budou uvědomovat, že jejich budoucnost bude právě taková, jakou míru odpovědnosti za sebe převezmou, a nebudou jen spoléhat na stát a výdobytky dob minulých.

Náš konkrétní cíl je být jedničkou na trhu komodit.

Čas a práce nás všech ukáže.

Podmínky máme připravené. Systematičnost, cílevědomost, pevná vůle a pozitivní vize nám pomohou.