Právě končící rok byl pro ATT Investments opět mimořádně úspěšný. Stále rosteme a otevřeli jsme další firemní vily se showroomy, které skvěle reprezentují naši společnost a poskytují klientům i obchodním partnerům tolik potřebný komfort a zázemí. Ztrojnásobili jsme náš obrat, klientela se nám vrací a obchody rostou dle našich představ.

 

 

 

 

 

 

V novém roce nás opět čeká spousta práce a rychlá realizace našich snů ve splněné cíle. Hodláme otevřít zbrusu nové prodejny v Košicích a Benešově, konečně jsme před dohodou v Českých Budějovicích. Náš vzdělávací systém rovněž boduje. Vzdělávání je rozhodně klíčem k úspěchu našich obchodníků. Po úspěchu první ATT manažerské školy se v roce 2019 vydáme na tu druhou k moři a o účast na tomto inspirativním projektu můžete dokonce soutěžit, stejně jako o další luxusní dovolené pro naše top obchodníky.

I v oblasti marketingu vás čekají velké věci. Prodloužili jsme smlouvu s O2 TV SPORT a naše nové reklamy už brzy uvidíte na televizních obrazovkách. Součástí našeho týmu se v novém roce stávají dvě světové tenisové jedničky Karolína Plíšková a Kateřina Siniaková. Tyto mimořádně úspěšné sportovkyně budou zářit v našich špercích jako nové tváře ATT v roce 2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení partneři, drazí přátelé,

Můžeme být právem hrdí na to, že jsme vnímáni jako mimořádně silný a stabilní partner s velkou budoucností. A to by samozřejmě nešlo bez Vás. Vy všichni jste naším zlatem a diamanty, tím nejcennějším bohatstvím.

ATT=MY+MY

DĚKUJEME A DO NOVÉHO ROKU VÁM PŘEJEME HLAVNĚ PEVNÉ ZDRAVÍ

ATT Investments
Dokonalá jistota