Od Srdce : M.Zadák, Z.Castillo

O zcela novém díle hovoří spoluautorka knihy Zora Castillo:

Ráda bych vám představila novou knihu,  která se jmenuje  Od srdce. Kouzelný příběh  o odvaze, lásce propletené  touhou, plnou vášní , emocí, snů a přání. Všech těch zdánlivě obyčejných věcí, které lidem mizí  v této podivné době ze života. Hlavními hrdiny jsou  dědeček a vnučka, malé poselství o tom , kam až člověk dojde, když se rozhodne z celého srdce doopravdy  změnit svůj život od základu. Sáhnout si k nebesům. Mít cíl. Vědět co chce. Jeli připraven jít, konat, vytrvat a  vítězit. Pro někoho jen obyčejný  příběh, pro někoho návod  na život.

Mé poděkování patří muži, který  stojí na vrcholu. Ten který  za velmi krátkou dobu, dokázal ze stavu mínus dojit k miliardě, jeho jméno je  pan Miroslav Zadák. Je mi velkou ctí, že spolu s ním, jsem mohla napsat příběh, o jedné smysluplné životní cestě, a učit se od něj.

,,I maličká nepatrná kapka dokáže prorazit skálu, jeli vytrvalá, stejně jako jediné škrtnutí umí rozpoutat obrovský oheň. Tak i Miroslav Zadák dokáže probudit touhu, ukázat směr, a vést lidi za jejich vlastními sny. Je mi ctí že mohu být jednou z nich.“  Všechny knihy pana Zadáka najdete v showroomech ATT Investments.