ROZHOVOR S LÍDREM SHOWROOMU ALENOU MONHARTOVOU

Jak vznikl nápad otevřít nový pražský showroom a kde vás vlastně najdeme?

Najdete nás v DBK vedle Billy, Budějovická 1667, Praha 4. Nápad vznikl tak, že kolegyně Zdeňka Bajerová zde měla v rámci svého podnikání ve stavebním spoření několik let pobočku. Protože tento produkt už není v dnešní době zajímavý, chtěla pro klienty něco lepšího. Já hledala nové zázemí pro svoje aktivity. A tak vznikl nápad přeměnit toto lukrativní místo na pobočku ATT.

S jakým týmem pracujete a jaké konkrétní cíle si v novém showroomu dáváte?

Můj tým se skládá zatím z deseti lidí. Z toho jsou asi čtyři aktivní, nejvíce z nich Eva Bednářová, ostatní teprve začínají.

Společně s dcerou Lenkou a týmem bychom zde rády vybudovaly silnou pobočku, která se dostane do podvědomí co nejvíce stávajícím i budoucím klientům. Věřím, že i díky novému showroomu se nám podaří dělat pravidelně 5000 bodů za měsíc.

Vy jste na Slovensku přebírala 4. pozici obchodní kariéry. Přeje tato doba obchodu s komoditami? Kdy se podaří zapsat pětku?

Doba určitě těmto obchodům přeje. Stále více lidí se bojí o svoje rezervy, které mají uložené v bankách, kde pomalu, ale jistě ztrácejí na hodnotě.

Páté pozice bych chtěla dosáhnout do konce roku