Opět vychází Náš svět! Jeho hlavním obsahem jsme samozřejmě opět My. ATT Investments. Firemní časopis je otevřeným oknem do naší firmy a na 128 stranách vám přináší nejnovější aktuality z naší společnosti, stálé rubriky či dokonalé ztvárnění našich produktů.

Na obálce na vás čeká nová tvář ATT Slovensko půvabná biatlonistka Paulína Fialková a určitě nechybí ani rozhovor s ní i s dalšími sportovními tvářemi ATT Investments. Obsáhle se věnujeme i spolupráci s Jaromírem Jágrem a jeho Rytíři. Sportovní část naší redakce je již tradičně velmi silná.

Vize našeho majitele symbolizuje rubrika Quo Vadis a nechybí ani nejčerstvější úspěchy firmy na poli vzdělávání. Poznáme naše komoditní specialisty i absolventy Letní manažerské školy v Turecku. Stěžejní je samozřejmě otevření nové pobočky v Českých Budějovicích a interview s jejím ředitelem. 10 našich obchodních partnerů poznáte v rozsáhlých rozhovorech a představíme i velký úspěch dvou lídrů, kteří dosáhli pozice 6.

Náš svět by měl mít své místo na vašem pracovním stole či v knihovně a rozhodně by neměl chybět na žádné obchodní schůzce. Hodně radosti a inspirace při jeho čtení.