Vychází další číslo firemního časopisu Náš Svět. Na 128 stranách vás opět provedeme děním v ATT Investments a přiblížíme naše cíle a vize. Jsme obzvláště rádi, že tím hlavním obsahem jste právě VY ! Rekordních 21 lídrů či partnerů nám poskytlo rozhovor a dokázalo skvěle zmapovat cestu a úspěchy naší společnosti.

Ale zdaleka nezůstalo jen u toho. Z galerie tváří ATT Investments vás tentokrát čekají zajímavá interview s Nelou Boudovou o podpoře její hry a s Kateřinou Siniakovou o jejích sportovních ambicích. Velký prostor dostali i kladenští hokejoví Rytíři. Našeho nového partnera zastupují talenty sportovní i mediální v podobě Adama Soukupa, Šimona Jelínka či Adama Zicha.

Samozřejmě nemohou chybět naše tradiční rubriky a tak se podíváme na SOP, na firemní dovolenou či se projdeme etiketou. Dále vám ukážeme naše zlato a šperky a chloubou časopisu jsou dozajista dva nově otevřené showroomy v Košicích a v Benešově. A tím jsme opět u vás. U rovnice, která vždy platí. MY+MY=ATT. Ať je tedy Náš svět nejenom příjemným a inspirativním počtením, ale i efektivním nástrojem k vaším obchodním úspěchům.