V ROCE 2020 BYLO AKCÍ BOHUŽEL POMÁLU. POSLEDNÍ SETKÁNÍ OBCHODNÍCH PARTNERŮ ATT TAK V LÉTĚ VIDĚLY NÍZKÉ TATRY.Ani jeden z nejparnějších dnů léta 2020, ani pandemie koronaviru nenarušily zahájení dalšího setkání obchodních partnerů v oblíbeném Hotelu Partizán ve slovenském Tále. Oba dny se nesly v duchu pohodové atmosféry, ze kterých si všichni účastníci odnesli spoustu motivace.

Hlavní část v konferenčním sále patřila tradičně Lívii Kmeťové, na kterou navázal majitel ATT Investments Miroslav Zadák. „SOPka splnila svůj účel, a to i v době pandemie. Viděli jsme se společně opět po asi čtyřech měsících. Každopádně mě mrzí, jakou mají média sílu v tom ohledu, že spousta lidí má kvůli nim strach. I proto přijelo méně lidí, než jsme očekávali,“ mrzelo Zadáka.

Přesto bylo na setkání v Tatrách více pozitiv. „Potěšilo mě, kolik novinek okolo ATT máme,“ narážel úspěšný motivátor na témata, která v Tále zazněla. Byla totiž řeč o nových pobočkách – mezi ty patří například Plzeň, České Budějovice, či stále ještě vonící čerstvou novotou další pražská pobočka, která se nachází v DBK centru na Budějovické a která byla otevřena 1. října.

Poté, co byly představeny nové pobočky, dostal prostor zástupce společnosti Cuervo y Sobrinos Ladislav Méry. Cuervo y Sobrinos se zabývá výrobou luxusních hodinek pečlivě vyrobených ve Švýcarsku a inspirovaných zlatými léty v Havaně. Klienti ATT Investments je mohou od léta najít vedle investičních slitků či drahých kamenů v portfoliu produktů.

I díky tomu je ATT Investments jasnou jedničkou na trhu a obrat, který se blíží k miliardě korun, to jenom dokládá. „V době koronaviru bylo jasné, že nebudeme mít problém s dodávkami zlata mezi naše klienty. Potvrdilo se tak, že díky tomu, že jsme přímým a významným odběratelem švýcarských sléváren Argor Heraeus a Valcambi, nepociťujeme žádné změny na dodávkách zlata,“ zdůraznil Zadák.

Prostor na Tále dostal také Václav Šlapák, odborník na budování osobní značky, který svým výkladem rozhodně zaujal. Účastníkům SOP pak byly mimo jiné představeny investiční mince, o kterých se podrobně rozpovídala Ľubica Zánová.

A došlo také na vyhlašování postupů na nové pozice. Dvojek a trojek bylo opět mnoho. Čtyřky pak dosáhla Jitka Ulmerová, Petra Švecová, Martin Zoder, Alena Monhartová, Daniela Dziaková a Renáta Gabrielová. Pátou pozici oslavila Ilona Ťopková, Petr Matušák, Hanka Resová a již zmíněná Ľubica Zánová. Na šestce už je Jaroslav Vaško a úctyhodné sedmičky se dočkal Roman Sáblík.

Ten, coby úspěšný obchodník, sklidil velký aplaus publika poté, co v návaznosti na svůj silný životní příběh vysekl hned několik motivačních fakt. „Od Míry Zadáka jsem se dozvěděl, že máme v portfoliu novinku, kterou jsou nějaké investiční mince. Říkal jsem si tehdy, kdo a proč by chtěl mince. No, ale já jich asi běhen týdne dokázal prodat asi čtyřicet. A tak to volám Mírovi a na závěr toho hovoru říkám, jestli by mi mohl ukázat, jak vůbec vypadají,“ rozesmál účastníky Sáblík. Pak ještě na tabuli napsal několik bodů, díky kterým je tak úspěšný – mezi nimi byla uvedena víra, píle, nadšení, důslednost a vytrvalost.

Na závěr zazněla důležitá novinka. Tím, že ATT tak rapidně roste, začíná být jedna SOPka pro Česko i Slovensko malá. „Proto jsme se rozhodli, že budeme dělat pro každou republiku setkání obchodních partnerů zvlášť. Také budou přednášet už jen naši lídři, kteří si to svou prací a pílí zaslouží. Mám v hlavě i to, že bych se vrátil ještě navíc k nějakému dennímu školení obchodních dovedností, kde bych zase třeba šest hodin vyprávěl a odpovídal našim lidem. Ale to je zatím jen nápad,“ dodal na závěr Miroslav Zadák s tím, že by do budoucna měly být zhruba tři až čtyři SOPky ročně na území Česka, tři až čtyři ročně na Slovensku a jedna mezinárodní.