Interview s obchodní partnerkou Lenkou Sedlářovou:

Jaký je příběh vašeho podnikání?

Pracovala jsem třináct let v bankovnictví pro jedny z největších bank v ČR, kde jsem měla jako privátní bankéř na starosti affluentní klientelu. Mojí pracovní náplní byly především akvizice, investiční poradenství, hypotéky a ostatní produkty v rámci banky. Po letech obchodní činnosti si tělo řeklo dost, a já se rozhodla dát si delší pauzu a  věnovat se odpočinku, sportu, prostě sama sobě. Nyní jsem se plná energie a elánu vrátila zpět do světa finančnictví po své vlastní ose. Oceňuji hlavně svobodu, kdy si mohu organizovat svůj čas a skloubit ho tak se svým soukromým životem.

Co vás nasměrovalo k nám do ATT a přesvědčilo o výhodnosti spolupráce?

Můj dlouholetý kamarád, který pro tuto společnost pracuje už šest let, významná ocenění, stabilita společnosti, komodita zlato jako taková a produkty s ní spojené. A jako ženu také krásné šperky.

Které produkty společnosti vás nejvíce oslovují a proč?

Z důvodu relativně krátkodobého investičního horizontu je to hlavně zlato s jistotou Současně i postupný nákup kovů jako pravidelná investice pro dlouhodobou investici, a to i z důvodu jeho likvidity. Myslím, že tyto produkty by měly být zastoupeny v každém portfoliu klienta.

Jaká je vaše prodejní strategie?

Zaměřit se na bonitní klientelu a z hlediska diversifikace jejich investičních portfolií nabízet produkty ATT jako součást nebo doplněk dalších produktů. Oslovovat drobnou klientelu pro postupné nákupy kovů a pomáhat vzdělávat klienty ve finanční gramotnosti.

Máte jasný konkrétní cíl, za kterým jdete? Co je potřeba udělat, abyste ho dosáhla?

Pro mě byl vždycky důležitý dlouhodobý vztah s klientem, důvěra a samozřejmě jeho spokojenost, i jméno společnosti, pod kterou vystupuji. Doporučení od stávajících klientů a akvizice nových je mým hlavním cílem.

„Netlačit na pilu“. Nechat vše uzrát na pravý čas, mít a neztratit motivaci, která mi může splnit uskutečnit mé sny.

Co vás naplňuje ve volném čase?

Je to především sport. Od dětství jsem závodně sportovala a tomu vděčím i za svoji disciplínu. Ráda běhám a chodím po horách. Je to také meditace, hot jóga, celkově východní filozofie, občas si i ráda něco uháčkuji, uvařím nebo upeču, cestování, má rodina a přátelé.

Existuje nějaká myšlenka či slogan, kterým se řídíte?

Dej, a bude ti dáno, přej, a bude ti přáno.

Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš.