Staňte se majitelem limitované edice medailí všech papežů v dějinách!

Unikátní sběratelská edice obsahuje sedm vzácných medailí, kde jsou zobrazeny portréty římských pontifikátů, a to od papeže Petra až po současného papeže Františka. Limitovaný set obsahuje medaile, vyražené buď ve zlatě, stříbře, anebo tombaku.

ATT Investments je výhradním prodejcem těchto jedinečných medailí, takže v případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Jedinečná zberateľská edícia medailí ponúka výnimočné spracovanie historickej kontinuity a kresťanskej civilizácie akademickou sochárkou Ľudmilou Cvengrošovou. Sedem vzácnych medailí v jednom sete zobrazuje portréty rímskych pontifikov, od pápeža Petra až po súčasného pápeža Františka.

Autorka medailí Ľudmila Cvengrošová zaujala medzinárodnú verejnosť, keď vytvorila medailu Jána Pavla II., ktorú si ako jedinú vybral tento veľký muž do svojho osobného archívu.  Úspech ju inšpiroval k vytvoreniu edície Pápeži v dejinách, na ktorom spolu so svojimi spolupracovníkmi pracovala takmer päť rokov.

Z celkového počtu 266 pápežov, ktorých história pozná, sa edícia sústredila na zobrazenie 134 pápežov. V takomto rozsahu ide o svetový unikát. Medaily sú vyrazené v Mincovni Kremnica v limitovanom množstve v troch prevedeniach – v zlate, v striebre a tombaku.

Súčasťou edície je exkluzívna obrazová publikácia v siedmich jazykoch (slovenčina, poľština, angličtina, nemčina, francúzština, španielčina a taliančina ). Autorom textu je Mons. Prof. ThDr. Viliam Judák PhD., nitriansky biskup.

Výnimočný a vo svete ojedinelý projekt reflektuje hlboko zakorenené kresťanské tradície na Slovensku. Navyše univerzálna téma projektu dokáže osloviť obrovskú časť svetovej verejnosti, čo pre samotné Slovensko znamená mimoriadne efektívny spôsob, ako dať o sebe vedieť.