Žádné přísliby něčeho, ale kousek skutečného zlata, který máte doma“. Říká JIŘÍ HRDÝ v dalším interview pro NÁŠ SVĚT:Co vás nasměrovalo k nám do ATT?

Před dvěma lety jsem hledal nějakou investici, kam bych mohl dát na čas peníze. Chtěl jsem, aby byly nějak slušně zhodnoceny. Když už jsem to měl téměř vymyšlené, řekla mi Hanka Resová, že ví o něčem lepším, ať s tím ještě chvíli počkám. Pár dní na to už jsem seděl na informačním semináři. O investičním zlatě jsem do té doby neslyšel, ale vše mi dávalo smysl a logiku. Líbilo se mi, že obchod probíhá ve fyzické podobě. Žádné přísliby něčeho, ale kousek skutečného zlata, který máte doma. Informací bylo najednou moc, Hanka to slyšela jen o pár dní dříve. Nezbývalo tedy nic jiného, než se rozjet na vilu znovu. Zajímal mě marketing a uchvátilo mě, že si mohu svoje vlastní smlouvy udělat sám a hned za ně dostat provizi. Nebylo tedy nad čím dlouho váhat. Registrace, vlastní PNK a Zlato s jistotou na dva roky namísto spořícího účtu v bance. Provize jsem měl následující měsíc na účtu a na první SOPce jsem rovnou přebíral druhou pozici. Nechápal jsem, jak jednoduše to šlo. Byl jsem nadšený. Chtěl jsem pokračovat a domlouvat další obchody, jenomže pak jsem několikrát uslyšel NE, a to mě odradilo. Neunesl jsem to a na další domlouvání schůzek jsem se vykašlal. Hanka to nevzdala a pracovala dál. Rok a půl jsem nic nedělal, jen si dál platil vlastní PNK. Přestože mi Hanka několikrát říkala, ať to nevzdávám, já neslyšel. V srpnu za mnou přišla a ukázala mi svou provizi za červenec. Doslova jsem užasnul. Řekl jsem si, že tohle chci taky. Neuvěřitelně mě to nakoplo. Produkty znám, věřím jim, sám je mám, tak proč bych to nedokázal. Domluvil jsem si několik schůzek a přivedl na vilu lidi, kteří mi řekli ANO. Za několik týdnů jsem absolvoval LMŠ. V tuto chvíli vím, že jdu správnou cestou a ATT už nepustím. Ne, když mi došlo, jak obrovská příležitost to je…

Byl jste součástí Letní Manažerské Školy na Krétě. Jak vás obohatila a kam vás posunula?

Řeknu vám, že se mi tam nechtělo. Věděl jsem přibližně, co se tam bude dít, protože Hanka byla na předchozí škole v Turecku. Jsem introvert a nemám rád vystupování před publikem. Na druhou stranu, tušil jsem, co by mi mohla škola dát a kam posunout. Co se na škole dělo si můžete přečíst v předchozím čísle. Nechápal jsem spoustu těch zvláštních úkolů a některé jsem doslova probrečel, ale věřil jsem, že Mirek i Livia vědí, co dělají. Oddal jsem se tedy všemu a do všeho jsme s naším týmem šli naplno. Z Kréty jsem odjížděl jako úplně jiný člověk a ještě pár dní po návratu mi trvalo pochopit zase realitu. Dneska už ale vím, že na žádné další LMŠ nemůžu chybět a všem doporučuji to stejné. Ta škola vás doslova vtáhne do světa ATT.

Můžete zhodnotit produktovou řadu ATT? Jak ovlivňuje prodej dnešní krizová doba?

Produktová řada ATT je opravdu komplexní. Šperky a hodinky jsou nádherné, ale přiznám se, že já osobně se v prodeji tohoto sortimentu teprve hledám. Když tak nad tím teď přemýšlím, tak to jsou jediné produkty, které já osobně ještě nemám. Asi bych to měl změnit. PNK a Zlato s jistotou jsou geniální produkty, které jsou opravdu pro každého. Poslední dobou se mi daří i prodej stříbra, které má z dlouhodobého hlediska obrovský potenciál a je potřeba jej také vyzdvihnout. Co se týče dnešní krizové doby, myslím si, že našemu obchodu nahrává. Lidé postupně začínají opravdu chápat, že by si své peníze měli ochránit.

Váš tým rychle roste. Prozradíte nám, jakým tempem a jaké jsou hlavní zásady úspěšného náboru?

S tvořením týmu a náborováním jsem v podstatě začal až po návratu z LMŠ. Až tam jsem pochopil, jak je to důležité. Do té doby jsem to bral spíš tak, že přicházím o provize. Dnes to mám jinak. Větší radost než z jednoho Zlata s jistotou, za které jsou největší provize, mám ze dvou nových obchodních partnerů. Do budoucna mi mohou přinést víc než jednu provizi. Základní zásadou úspěšného náboru je podle mě dát novému partnerovi úplně stejnou možnost, jako dal můj sponzor mně.

Jaký je váš konkrétní byznys plán a cíl, za kterým si jdete?

Jak a hlavně proč plánovat nás učil právě Míra Zadák na LMŠ. Moje krátkodobé cíle jsou v tuto chvíli získat pozici čtyři a ustálit pravidelné množství bodů svých a svého týmu na tisíci bodech měsíčně. Tím zároveň pravidelně plnit podmínky pro autobonus. Dalším cílem je splnit podmínku pro LMŠ 2021, což je minimálně třicet nových přímých OP do 31. 7. 2021. Tímto krátkodobým cílem budu částečně plnit i můj dlouhodobý cíl, což je mít tisíc lidí ve struktuře. Chci mít minimálně pět přímých OP, kteří pochopí princip pěti a půjdou stejnou cestou. Zpátky se tedy dostáváme k tomu, jak důležité je do budoucna náborování.

Existuje nějaké moudro či filozofie, o kterou se chcete s našimi čtenáři podělit?

Filozofií nebo mouder, kterými se může člověk řídit, je spousta. Já osobně se celý život snažím řídit tím, že když něco dělám, tak to buďto dělám pořádně, a nebo vůbec. Nabízí se tedy moje oblíbené heslo: „DIAMOND OR NOTHING“ – buďto diamant, nebo nic.