ŘÍKÁ ÚSPĚŠNÁ OBCHODNICE ILONA ŤOPKOVÁ V DALŠÍM Z ROZHOVORŮ PRO ČASOPIS NÁŠ SVĚT:

Jak se vám přebírala „pětka“ na slovenské SOP?

Oceňování ve slovenských Tálech pro mě nebylo jednoduché. V období coronaviru se v mém životě událo dost podstatných věcí. Při předávání ocenění mi všechno proběhlo v mysli, stáhlo se hrdlo, těžko se mi mluvilo a vyslovila jsem jen část toho, co jsem chtěla povědět…

Popište naším nováčkům, co za tím vlastně je. Za jak dlouho se mohou na pětku posunout, co k tomu potřebují a kolik úsilí je třeba?

Je to o stálém kontaktování budoucích partnerů a zákazníků.

Další rozhodnutí je na každém z nás, co od života očekává. Postup na vyšší pozice může mít mnoho podob, pro každého je cesta jiná.

To tak potkáte ve svém životě jednu úžasnou osobu, představíte jí ve vile firmu, a to, co se začne dít, nikdo nečeká.

Peníze chodí na účet ATT, smlouvy dorazí posléze, a tak se všichni dozví, že v Brně máme neřízenou střelu Hanku Resovou… I když jsem znala její pracovní nasazení, tak skutečnost předčila všechna očekávání.

Díky tomuto velkému týmu jsem se dostala na 5. pozici za necelé dva roky. Teď neusnout na vavřínech a hledat další týmové hráče.

Vzhledem k celkovým brněnským úspěchům jste se přesunuli do nové luxusní vily. Jak jste tam spokojeni?

Když jsem poznala firmu ATT Investments, sídlila v krásné vile se zahradou, ale záhy nám začala být malá. Velký dík patří našemu majiteli Mírovi Zadákovi, který pro nás zakoupil novou luxusní vilu s nádherným výhledem na Brněnskou přehradu. Od zázemí pro spolupracovníky po servis našich dvou asistentek je to příjemné a vysoce reprezentativní prostředí pro nás i klienty.

Vy jste právě absolvovala Letní manažerskou školu na Krétě. Co vám dala a jaká je vlastně úloha vzdělávání v ATT?

Co říct k letošní letní manažerské škole? Od výběru destinace, hotelu, delegátek přes objednané počasí od našeho majitele, až po samé úžasné lidi, kteří k ATT patří. Letošní LMŠ mnohonásobně předčila loňskou.

Jsem  hrdá na to, že Brno bylo zastoupeno opravdu silnou a viditelnou skupinou, a jak  by to mohlo být jinak, než že byli ze skupiny Hanky Resové. (Ta se bohužel letos nemohla zúčastnit.)

Obohacením našeho dalšího týmu  byl Kabi, který nepatří do obchodní sítě ATT, ale myslím, že jsme jej nakazili nadšením pro věc.

Dále bych ráda zmínila Renču Dvořákovou, která byla kreativec a výtvarnice  našeho DEMOKR ATT ÝMU.

Bohužel jsem si při Večeru bohů přišlápla svoji róbu a odnesl to dvakrát zlomený kotník a utržená čéška v koleni, ale ani to neubralo na optimismu a dobré náladě.

Zmíním ještě Janu Zahradníkovou, moji novou obchodní partnerku. Věřím, že ji LMŠ pozitivně nadchla a motivovala

ATT opět rozšířila produktovou řadu. Jak se na to díváte pohledem zkušeného prodejce?

Já se nepovažuji za zkušeného prodejce, ale tvořím síť obchodních partnerů, dívám se na rozšíření produktové řady očima zákazníků a vnímám je pozitivně. Rozšíření nabídky mincí od ČNB a nové luxusní hodinky kubánského původu se švýcarskou tradicí značky Cuervo y Sobrinos k tomu všemu přispělo.

Jaké nejbližší cíle jsou před vámi a jaký vzkaz pošle držitel páté pozice do naší obchodní sítě?

Chci, aby o ATT vědělo co nejvíce lidí a přeji si pracovat s těmi, co chtějí od života víc a dokážou vyjít z komfortní zóny.

Ti, co mě znají, ví, že razím heslo „MY TO DÁME!“