PRVNÍ ŽENOU NA SEDMÉ POZICI BUDE VŽDY MIROSLAVA SOUČKOVÁ. PŘI PŘEDÁVÁNÍ BONUSU VE FORMĚ ZÁNOVNÍHO MERCEDESU GLOSOVALA POSUN V KARIÉŘE PRO NÁŠ SVĚT:

Jsi první ženou na sedmé pozici v ATT. Podělíš se o své pocity?
Sedmá sedmička v pořadí po sedmi letech spolupráce… Narozena jsem sedmého a na náhody příliš nevěřím. Ta sedmička je mi asi souzena. Na začátku to tak ovšem úplně nevypadalo. Sedmá pozice se mi jevila příliš vzdálená. Tehdy mi stačilo, že dělám to, co mě baví a že jsem s lidmi, se kterými je mi dobře. Až později jsem v sobě objevila jakousi ctižádost a možnost naučit se nové věci a využít svých obchodní schopností, které jsem v sobě objevila – i touhu vytvořit silný tým v Brně. Byla to pro mě výzva zkusit něco úplně jiného, než bylo mé původní umělecké povolání. Výzva taková, že jsem absolvovala mezi prvními osmnácti lidmi v republice i kurz pod záštitou MŠMT a stal se ze mě akreditovaný komoditní specialista.
A jsem přesvědčena, že ani moje setkání s Mirkem Zadákem a následná spolupráce s ním nebyly vůbec náhodné. Byla jsem jedním z prvních spolupracovníků v jeho nové firmě a mám to nastaveno stejně, jako ve svém osobním životě – zůstávám stále věrná, pokud se nezklamu a samozřejmě se snažím nezklamat ani já. Vzniklo z toho krásných a smysluplných sedm let spolupráce.  Můžu jen poděkovat za všechny zkušenosti, všechny zážitky, SOPky i manažerské školy, exotické dovolené, ale hlavně za možnost dělat, co mě baví, pomáhat lidem, potkávat nové přátele i zažívat takhle krásné a emotivní chvíle, jako byla ta při předávání auta, které dostává k dispozici (kromě jiného) každý, kdo dosáhne vysněné sedmé pozice.

Děkuji za krásných sedm let! Děkuji celému týmu, bez kterého bych vysněného úspěchu nedosáhla, děkuji za podmínky, ve kterých je radost pracovat i všem, kteří mi pomáhali, podporovali mě a drželi palce. Tuhle radost jsem si opravdu upřímně užila. Na začátku  bylo pouhé rozhodnutí… A řečeno s Romanem Zadákem – tohle je pro mě další nový začátek!