Šikovných a pracovitých lidí není nikdy dost a náš tým se neustále rozrůstá. ATT Investments je opravdu velká příležitost a vaše kariéra může být doslova hvězdná. Stačí se stát naším partnerem a dokonalý a naprosto transparentní systém provizí vám zajistí nadstandardní výdělky. Záleží jen a Vás. I u nás totiž platí, že bez práce nejsou koláče.

A jak se stát partnerem ATT Investments?
Je to opravdu velmi jednoduché. Stačí absolvovat vstupní školení a získat kompletní know-how ATT Investments. Toto školení probíhá ve všech showroomech v České a Slovenské republice pod odborným vedením našich certifikovaných komoditních specialistů. Zároveň je to na rozdíl od jiných společností jediná vaše vstupní investice.

Produktové školení stojí 1500,- Kč a jeho součástí je vstupní balíček plný tiskovin, letáků, firemních brožur, knih a v neposlední řadě všech smluv na veškeré produkty ATT Investments.


Tímto se stáváte partnerem ATT Investments a máte svůj vlastní byznys. U nás neexistují žádné pracovní normy a zbytek je kompletně zcela ve vaší režii. Veškeré vaše uzavřené smlouvy a nároky na jednotlivé provize hlídá dokonalý vnitřní systém firmy, kam dostanete přístup. Kolik schůzek a kolik smluv uděláte je jen na vaší aktivitě a píli. Ale tím samozřejmě zdaleka nekončíme. Můžete kdykoli využít propracovaný systém firemního vzdělávání, zázemí všech showroomů a v neposlední řadě firemních benefitů a soutěží, které jsou pravidelné a výhry opravdu luxusní.
Ještě jste se nerozhodli? Může vám napovědět interview s jedním z našich začínajících obchodních partnerů pro firemní časopis Náš Svět.


JANA PICHOVÁ
Podnikání s minimální počáteční investicí mě nadchlo
Jaký příběh je za vaším podnikáním?
Už od vyučení v roce 1976 mě nebavilo chodit od pondělka do pátku do práce. Toužila jsem mít více volného času a práci si dělat podle sebe.
Sedm let po vyučení jsem využila příležitosti a šla dělat lektorku kursu šití. Pracovala jsem méně jak 42 hodin týdně a měla jsem prázdniny jako
učitelé. Ale stejně jsem šla v roce 1986 na „vlastní nohu“, jako žena v domácnosti jsem šila doma na zakázku. Po revoluci jsem se poprvé setkala se síťovým marketingem a od té doby jsem několikrát začínala s větším či menším úspěchem u různých společností. Posledních deset let jsem si říkala, že by mohla přijít nějaká opravdu solidní příležitost, abych se zabezpečila na důchod.

A cesta do ATT?
K ATT mě přivedla moje sestra, která se zaregistrovala loni v létě. Nejdřív jsem si myslela, do čeho to zase vlezla, ale po informacích, které jsem
si o ATT sehnala, jsem musela uznat, že je to společnost solidní, a začínala jsem věřit, že se na ten důchod zabezpečím. Jak se vám líbí filozofie a možnosti firmy? Po absolvování první SOP v Nízkých Tatrách mě filosofie firmy úplně nadchla. Líbí se mi přístup a vstřícnost pana Miroslava Zadáka k nám, spolupracovníkům. Také to, že myslí především na klienty, snaží se, aby produkty byly úplně pro každého a levnější než u konkurence. A jsem
nadšená, že mám možnost v této společnosti s vynikajícími lidmi vybudovat svoje podnikání. A s úplně minimální počáteční investicí. Které produkty společnosti vás nejvíce oslovují a proč? Nejvíce mě oslovují produkty se zlatem. Hlavně PNK, protože je to produkt úplně pro každého, a já sama ho mám také. Jako ženě se mi samozřejmě líbí i nádherné šperky.
Jakého konkrétního cíle chcete s ATT dosáhnout? Jak už jsem zmínila, chci se zabezpečit na důchod. Abych si mohla dopřát lepší život a života si ještě užívat. Já jsem jinak dost skromná, vím, že to není dobře, že bych měla mít velkorysé plány a sny, ale musím se k tomu dopracovat. Také bych chtěla absolvovat manažerskou školu. Slyšela jsem o ní poprvé na SOP a myslím, že bude pro mne přínosem hlavně v osobním rozvoji a naučím se obchodním dovednostem.