Zameriavame sa na finančné služby, spojené s investovaním do drahých kovov, drahých kameňov a investičných mincí. Vo svojich radoch máme špičkových odborníkov a predovšetkým komoditných špecialistov, ktorí absolvovali vzdelávací program, akreditovaný pod hlavičkou MŠMTV.

Našich komoditných špecialistov nájdete v každom showroome v Českej a Slovenskej republike. Sú kvalifikovaní na to, aby zostavili analýzu Vášho finančného portfolia a stanovili pre Vás tie absolútne najlepšie východiská. Vďaka svojim znalostiam a odbornej praxi, dokážu klientom výhodne poradiť a ochrániť tak ich peniaze pred infláciou, apod..

Úspech ATT Investments je priamo závislý na kvalifikácii a odbornej úrovni všetkých našich spolupracovníkov. Profilujeme skutočných majstrov s vysoko profesionálnym a proklientsky orientovaným servisom v oblasti obchodovania s komoditami drahých kovov, kameňov a mincí.

Neváhajte a kontaktujte najbližšiu pobočku ATT Investments vo Vašom okolí a v príjemnom prostredí našich showroomov sa Vám budeme stopercentne venovať.