DALŠÍM PARTNEREM ATT JE VYNIKAJÍCÍ PLZEŇSKÁ KLINIKA PRIMÁŘKY MUDr. JANY SYNKOVÉ

GENESYS MEDICAL

PRIMÁŘKA KLINIKY

MUDr. JANA SYNKOVÁ

Paní MUDr. Jana Synková je primářkou kliniky estetické medicíny Genesys Medical v Plzni. Vystudovala Lékařskou fakultu v Plzni Univerzity Karlovy v Praze. Její původní profese je maxilofaciální chirurgie, ke které přidala dermatologii. Kombinaci těchto oborů se věnuje posledních čtrnáct let. 

Velkou devízou v jejím profesním životě byla práce Product Managera a Medical Advisora v prestižní švýcarské společnosti Novartis. Tam dostala příležitost podílet se na vývoji a výzkumu léků.

Její klientky a klienti se k ní pokaždé rády vrací, protože si velmi cení jejího osobního přístupu. Rozhodla se založit vlastní kliniku estetické medicíny, ve které se soustřeďuje na zlepšení celkového zdraví svých pacientů společně s ostatními lékaři z  různých oborů. Několik let spolupracovala se svým manželem i v oblasti šperkařství a diamantů, ale nakonec se rozhodla vrátit ke své medicíně naplno. Tu vnímá jako své poslání a její jedinečný přístup nejen že pomáhá, ale v mnohých případech i zachraňuje životy.MEDICÍNA NEMÁ HRANICE

Jak a kdy vznikl projekt vaší kliniky a kde vás najdeme?

Klinika se nachází v Plzni a vznikla na jaře roku 2017. Na základě možnosti srovnání reality a mých snů o medicíně jsem se rozhodla, že chci vše dělat jinak – po svém. Medicína podle mne nemá hranice.

Tento obor má neskutečný potenciál. Je nepopsatelný pocit vidět člověka například po nějaké nehodě, kterému domodelujete celou polovinu obličeje, jak se vám mění pod rukama a odchází rozzářený jako sluníčko. A proto toto mé království vzniklo, aby se lidem dostalo skutečné pomoci, a to nejen té vnější, ale i té vnitřní.

Jaké druhy léčby a péče vaše zařízení nabízí? O jaké služby mají vaši klienti největší zájem?

Zakládáme si u nás na komplexnosti, na které vlastně funguje i celé tělo. Vše v něm souvisí se vším. Nelze skutečně léčit, pokud se zaměříte jen na problém A a B necháte být, nebo pokud se zaměříte pouze na následek, ale již ne na příčinu. Základními stavebními kameny kliniky byly estetická medicína, dermatologie, plasmaterapie, trichologie a rozsáhlé stomatologické pracoviště. Postupem času jsme se rozšířili o laserové oddělení, endermologii (LPG) a lymfatické terapie, oddělení léčby světlem, kosmetiku. Posledními přírůstky v našem zaměření jsou oddělení fyzioterapie a ortopedie, kde se soustředíme hlavně na aplikaci výživy do kloubů a postižených míst.

Co se nejoblíbenějších zákroků týče, žebříček se u mužů a žen liší. Muži nejčastěji chodí na odstranění pocení, botox proti vráskám a na ošetření kruhů pod očima. Ženy preferují všechny druhy výplní (rty, modelace lícních kostí) a celkové liftingy (pozvednutí kontur a kompletní omlazení).

Právě vzniká spolupráce mezi ATT Investments a Genesys Medical. Na jakých principech a jaké benefity to přináší pro naše partnery?

S panem Zadákem se známe více než dvanáct let a náš vztah byl vždy založen na důvěře a profesionálním respektu. Toto nezměnil ani čas, po který jsme se neviděli. Při prvním náhodném setkání po několika letech a pár větách jsme se opět rozhodli propojit naše aktivity.

Jsem přesvědčena, že mohu se svým týmem nabídnout spolupracovníkům ATT nadstandardní péčí a komplexní pohled na lidské tělo a psyché zároveň nejenom z hlediska pojetí „západní medicíny“. Navíc poskytneme ATT partnerům zajímavou slevu 18 % na naši veškerou péči.

Jak se díváte na komodity typu zlata, drahých kamenů a šperků? Vidíte styčné body s vaším podnikáním?

Všechny tyto komodity jsou mi velmi blízké, jelikož mají velkou spojitost s elementem, kolem kterého se točí celý můj svět, a to se zdravím. Zlato a drahé kameny představují v materiálním světě ty nejvyšší hodnoty a stejně jako zdraví jsou i ony vzácné, žádané a bohužel ne vždy se nám jich dostane. Nicméně ke šperkům je můj vztah pouze pozitivní. Spojení drahého kamene se vzácným kovem tvoří šperk, který vnímám spíše jako obrovskou symboliku, která v sobě většinou nese nějakou skrytou zprávu, poselství a tradici. V tomto duchu se nese i vize naší kliniky – snažíme se šířit určité poselství ve zdravotnickém oboru a budujeme svou vlastní tradici, která se, doufejme, také bude přenášet na další generace, stejně jako to bývá u šperků.

Prozradíte nám vize, plány a cíle, které má vaše klinika před sebou?

Pokračovat v budování a rozšiřování kliniky. Dnes k nám jezdí klientela z celého světa, protože nabízíme komplexní medicínu. Chtěla bych nadále rozšiřovat služby, budovat operační sály a být tady pro všechny, kteří potřebují pomoci. 

Pamatuj, že nikdo nemá povinnost mít tě rád, vyjma Tebe!“