LENKA MONHARTOVÁ 4. POZICE

Jaký příběh je za vaší cestou do ATT Investments?

Celé to začalo tím, že jsem hledala přivýdělek při studiu na VŠ. Ozvala se mi jedna slečna zabývající se finančním poradenstvím. Naštěstí jsem si ale díky tomu domluvila schůzku se Šárkou Zadákovou. Na poradenství ani nedošlo. Vyprávěla mi o svém životě a došlo samozřejmě i na Romana a jeho práci. Zaujalo mě to hlavně proto, že shodou okolností mamka skončila ve spořitelně a zajímala se o práci právě s komoditami. Slovo dalo slovo a asi po půl roce jsme s mamkou sepsaly smlouvu o spolupráci. Mamka to rozjela naplno. Zato já jsem prakticky nic nedělala. Byla jsem spálená finančním poradenstvím. Potřebovala jsem proto pauzu a pracovala v jedné reklamní agentuře u nás v Rakovníku. Až vloni v srpnu jsem tam skončila a začala dělat naplno jen ATT. A neměnila bych.

Právě s vaší mamkou jste na Praze 4 v Budějovické zbudovaly zcela novou pobočku ATT. Jaká to byla práce a co bylo nejobtížnější?

Bylo to náročné a zdlouhavé. Plánovaly jsme, že otevřeme už v srpnu, ale nakonec se nám podařilo vše zrealizovat až v říjnu. Práce spojená s přípravou pobočky mě ale bavila. Bylo hezké vidět, jak se pobočka zútulňuje a vypadá čím dál tím lépe. Nejobtížnější pro nás byly polepy bezpečnostních skel, protože jedno prasklo a my pak musely měsíc čekat na výměnu. Tím se nám vše protáhlo.

Na co se klienti v DBK Praha mohou těšit?

Na výborné produkty, chutnou kávu a příjemné posezení ve společnosti „mladých holek“.

Absolvovala jste i jednu z mála loňských akcí: Letní manažerskou školu na Krétě. Jaké jsou pocity s odstupem času a co pro vás firemní vzdělávání znamená?

Pro mě to bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem na začátku spolupráce s ATT mohla udělat. Rozhodně všem nováčkům doporučuji! Dozvěděla jsem se tam mnoho cenných rad od zkušených obchodních partnerů a poznala spoustu skvělých lidí. Velmi si vážím toho, co pro nás firma dělá a za každé vzdělávání jsem moc ráda. Vždy to člověka nakopne a posune dál. A co je pro mě nejdůležitější: Kluci do toho dávají celé srdce, a to se odráží na celé firmě.

Jaké konkrétní cíle ve firmě máte a jaké plány vedou k jejich naplnění?

Asi jako každý bych se chtěla co nejdříve dostat na sedmou pozici a být přínosem pro celou firmu. S tím souvisí i můj momentálně hlavní cíl, a to je co nejvíce rozjet pobočku v DBK. Využít hlavně toho, že jsme v obchodním domě, kde za normální situace projde veliké množství lidí. Doufám, že se brzy vše vrátí do normálu a budeme díky tomu moci oslovit více lidí a začít fungovat tak, jak si představujeme.

Jak doplňujete energii ve volném čase a jaký druh relaxu byste doporučila našim čtenářům?

Nejčastěji čerpám energii z přírody. Tu miluji. Procházkami, během a především jízdou na koni nejvíce vypnu a relaxuji.