DALŠÍ SKVĚLÉ INTERVIEW NÁM POSKYTLA PETRA BOHÁČOVÁ:

Jaký příběh je za tvou cestou do ATT?

Začala jsem budovat svůj tým v roce 2007 v rámci jedné kosmetické společnosti. Jsem člověk, který rád pracuje s lidmi a rád jim dělá radost. Vybudovala jsem opravdu velký tým, byla jsem na pozici Director. Pak přišla změna vedení a já jsem neustála to, co se kolem začalo dít. Zkusila jsem finanční poradenství. S tím jsem zase měla pocit, že pomáhám lidem. Ráda se vzdělávám a získávám nové informace, takže pro mě velmi zajímavé. Nelíbí se mi chování některých poradců, poškozují lidi, a na základě toho se začala zpřísňovat pravidla. Obchodní zkušenosti nestačí. Pokud člověk nemá maturitu, tak pro něho v tomto oboru není místo, i když vždy byl u mě klient na prvním místě. V minulé firmě jsme dělali zlato, ale stále nám tvrdili, že je nestálé a finanční produkty jsou prý lepší. Tak jsem o zlatě věděla, ale ani sobě jsem si žádný produkt nesjednala. Vysoké vstupní poplatky mě odradily, abych nabízela produkty spojené se zlatem. Když jsem poprvé slyšela o ATT, vypadalo to zajímavě, ale stále jsem měla pochyby. Pak jsem požádala Hanu Resovou, jestli by mě vzala na prezentaci v Brně. Slyšela jsem o tom, jaké to je na vile, a byla jsem opravdu zvědavá. Jaké bylo mé překvapení, když jsem přišla na prezentaci, mohla jsem projít celým objektem, podívat se na slitky, šperky a seznámit se s lidmi, kteří jsou součástí firmy ATT. Po prezentaci jsem požádala pana Jaroslava Vaška, jestli mi řekne, co mám udělat. Už v té chvíli jsem věděla, že chci být součástí firmy ATT Investments. Já sama dám hodně na první dojem a tady jsem se hned cítila, že sem patřím. Příjemné prostředí, zázemí, které můžu kdykoliv využít, a lidé kolem, kteří jsou připraveni mi pomoct. Jsem součástí týmu, lidem zde navzájem na sobě záleží. Říkáme si, co podařilo i co se nepovedlo. Názory ostatních, námitky z terénu, jak správně telefonovat. To vše se tady dozvídám. Sdílení, které jsem doposud nepoznala.

Setkání Obchodních Partnerů v Mikulově bylo tvé vůbec první? V čem vidíš smysl SOP a vzdělávání ve firmě vůbec?

Bylo to mé třetí obchodní setkání a můj názor je, že jsou čím dál lepší. Stupňuje se sdílení, cítím, že každému záleží na každém. Jsem od roku 2007 v obchodním světě, kde záleží jen na mně. Na tom, jak zaujmu člověka, který je proti mně. Opravdu, ATT je první firma, kde probíhá sdílení úspěchů, ale i neúspěchů jednotlivců. Toho si vážím nejvíc. Oceňování a společná radost nad úspěchem ostatních. Cítím v naší firmě srdce, pokoru a velkou radost ze společně stráveného času. Vzdělávání je na jedničku, mám štěstí, že patřím do skupiny Hanky Resové. Je to člověk, který je velkou inspirací a pomáhá svým lidským přístupem a nevýslovným množstvím rad, příběhů a poznatků nabytých za její léta ve finančním oboru. Naše firma nabízí velké množství informací, které se člověk obyčejně jen tak nedozví.

Jak vidíš své možnosti v ATT Investments?

Možnost má každý, takže i já. Líbí se mi produkty, mám je všechny, kromě šperku, a musím prozradit, že mi hodně pomohli moji rodiče. Přišla jsem s povídáním o zlatě a uchovávání hodnoty peněz a mí první klienti byli moji nejbližší. Diskuse s nimi byla odrazovým můstkem. Věřím, že tato práce dává smysl. Peníze, které si lidi odkládají, jim uchovat a při tom jim k tomu ještě přidat navíc informace, které se ke každému nedostanou. Zase mám něco, čím mohu lidem pomoct, a to je balzám na mé srdíčko. Dělám to ráda, mluvím o tom všude a jsem moc ráda součástí firmy s tak báječnými lidmi.

Které produkty tě nejvíce oslovují?

Mám ráda všechny naše produkty. Někdo slyší na slitek, někdo na pravidelný nákup kovu a někdo na Zlatou jistotu. Šperky jsou nedílnou součástí nabídky. Poslouchám lidi a na základě informací, které se dozvím, pokračuji. Ale mluvím o všech, ať to každý slyší a ví. Aby jednou neřekli: „Ty jsi věděla a nám si to neřekla.“ (Krásná věta od Haničky.) Rozhodnutí je na každém člověku. Tu odpovědnost mají oni, já už to s nimi jen sepíšu.

Co považuješ v oblasti komodit a byznysu s nimi za podstatné?

Je to uchovatel hodnoty peněz. To je potřeba si uvědomit. Buď těch 1 000 Kč utratím, nebo si je uchovám v malém kousku zlata do budoucna. A i když papírky nebudou, já mám stále své zlato.

Jak dokážeš dobít tolik potřebnou energii a jak se vyrovnáváš s dnešní zvláštní dobou?

Doba je taková, jaká je, vše, co děje, se děje z nějakého důvodu. Každý má začít tam uvnitř sebe. Já ráda medituji a mám ráda být sama se sebou. Tam se dobíjím. Syn mě naučil chodit ke včeličkám, a to je bzukot. Už vím, proč se říká „je pilný jako včelička“. Mají skvělý systém a neskutečnou píli v tom, co dělají. Je uklidňující je sledovat. Jsou pro mě příkladem.

Pomáhá mi i úsměv lidí kolem. Ráda dávám úsměv všem, nic to nestojí a spoustu lidí to potěší. A koho ne, tak čí je to problém? S pokorou a vděčností se těším z toho, co mám, a těším se na to, co přijde. Jsem zodpovědná sama za sebe a je to celé o mně. Tak vzhůru k nebesům. Každý cíl je i cesta k němu. Učím se být důsledná, dotahovat věci do konce, to mi na mé cestě také pomáhá. Po malých krůčkách dojdu až tam, kam chci.

Podělíš se s námi o nějaké motto či myšlenku, kterou se řídíš?

S úsměvem na tváři jde všechno líp.

Láska, víra a naděje jsou mými přáteli. ♥