ING. MARTINA ŠULCOVÁ

KOMODITNÍ SPECIALISTA

VYBÍRÁME PRO VÁS DALŠÍ SE ZAJÍMAVÝCH ROZHOVORŮ LOŇSKÝCH VYDÁNÍ NAŠEHO SVĚTA

Co vás nasměrovalo k nám do ATT Investments?

Můj manažer Václav Kovalovský. S Václavem spolupracujeme již několik let na různých investičních projektech. Václav je nejlepší manažer, kterého jsem potkala, bez něj bych nebyla tam, kde jsem. Před rokem mi Václav řekl: „Pojeď se na něco podívat do Prahy“. A tak jsem tady. 

Jak se vám líbí filozofie a možnosti firmy?

Drahé kovy a drahé kameny vnímám jako dobrou možnost uložení peněz. Filozofii firmy jsem dokázala přijmout jako svoji vlastní. Chvíli mi to trvalo, mám z minulosti špatné zkušenosti s firmami, které mají jednoho nebo dva majitele.

Co se týká možností, tak ty jsou v podstatě neomezené. Každý z nás má jiný cíl, jiné schopnosti, jiné vnitřní nastavení a jiné zaměření. V naší firmě si všechno mohu nastavit přesně takovým způsobem, jaký potřebuji. Toto vnímám jako největší výhodu.

Jste jedna z prvních komoditních specialistů. Jak vnímáte spojení vzdělávání a byznysu?

V našem kurzu jsem potkala mnoho úžasných lidí, kteří mne velmi posunuli. Děkuji osudu za to, že jsem měla to štěstí a mohla je potkat.

V životě je přirozeným vývojem to, že se stále učíme. Učíme se každý den, každý den přichází nové věci, nové technologie a nové informace. Kdo se přestane učit … , stane se z něj dinosaurus. Takový člověk v podstatě zanikne.

Začínala jsem ve finančním světě. Vzdělání v oboru komoditní specialista vnímám jako přirozený vývoj postupu v mém celoživotním vzdělávání.
Spojení vzdělávání a byznysu má ještě jedno další velké spojení – spojení s rodinou. Nemáte-li podporu doma, nejste nic a nezvládnete nic. Já musím poděkovat mé rodině a hlavně mým dětem za jejich podporu. Navíc je dobré být vzorem vlastním dětem a ukázat jim, že se mají ve svém životě stále vzdělávat.

Které produkty společnosti vás nejvíce oslovují, a proč?

Mne baví PNK. Je to jednoduchý a dobrý způsob, jak mohu lidem
pomoci nabýt majetek, který bude vždycky užitečný. PNK je jednoduchý systémový nástroj pro všechny lidi ze všech společenských vrstev. Pro mne osobně je PNK záruka příjmu v době, kdy nebudu schopná pracovat.

Moje zákazníky oslovilo Zlato s jistotou – pět let mohou v klidu spát, nemusí se o nic starat a mají dobře zajištěné peníze.

Budujete vlastní tým? Kolik času vlastně práce pro ATT zabere?

Ano, buduji vlastní tým. Práce s lidmi je jedna z nejtěžších prací, které jsem kdy dělala. Zároveň je to práce, která přináší hodně možností a příležitostí, velké uspokojení, zábavu i štěstí. To když se novému kolegovi podaří dobrá schůzka.
Čas práce pro ATT nemohu určit. Poprvé v mém životě je pro mne práce nesmírná radost a pohoda. Časově určeno – nejpřesněji to je 24/7 . I když dělám jinou práci nebo jedu autem, tak přemýšlím, co a jak dál. Co mám v plánu, kde se zúčastním jaké akce, jakou schůzku mají mí kolegové, s čím potřebují pomoc. Mít na starosti lidi, to je velká radost a zároveň velký závazek. Chci-li mít tým lidí, musím se o ně starat. Být s nimi v kontaktu, najít a vyzdvihnout to, co jim jde, pomoci s tím, co jim nejde. Chci-li mít tým lidí, musím jim dát práci, aby si vydělali.

Jakých met chcete v ATT dosáhnout?

Chci mít tým lidí, kteří pracují se zápalem a radostí. Chci mít okolo sebe lidi, kteří něco umí, kteří chtějí pracovat a chtějí se učit. Chci mít okolo sebe lidi, se kterými je mi dobře, se kterými se dobře komunikuje a spolupracuje, se kterými se mohu smát a bavit se. To je nejvyšší meta.

Kam v ATT, na kterou pozici? Nejvýš, co to půjde.

Co byste firmě popřála?

Povím vám příběh – chodila jsem nakupovat k jednomu člověku, který mi vždycky ke konci roku přál: „Přeji vám hodně zdraví a štěstí. A přeji vám, abyste se měla dobře a abyste pořád ke mně mohla chodit nakupovat.“

V naší firmě jsem potkala mnoho úžasných lidí. Přeji všem kolegům zdraví, štěstí, a ať se všem daří. Přeji všem lidem okolo nás zdraví, štěstí, ať se jim daří a ať k nám chodí nakupovat. A naší firmě přeji, aby to šlo i nadále tak dobře, jak to šlo dosud.