Roman Sáblík 7. pozice, akcionář ATT Investments

Jedna z největších osobností a pravý lídr firmy se s námi podělil o vlastnosti, které Vás dovedou až na vysněnou 7. pozici.

VÍRA = Víra je samozřejmě spojená s vizí. Už v Bibli se píše: „Věř, a víra tvá tě uzdraví.“ nebo „Víra hory přenáší.“ Nejdůležitější je věřit sám sobě, svým schopnostem a svým produktům, které nabízíme. Moje víra ve zlato a stříbro byla od počátku spolupráce s ATT zcela zásadní pro dosažení mých cílů. Víra je prostě základ.

PÍLE = Aktivita. Hodně lidí podceňuje míru aktivity, kterou budou muset vyvíjet pro dosažení svých cílů. Když přijde na míru aktivity, vždy jsem počítal s tím, že pro dosažení úspěchu bude nutná obrovská píle. Výsledky nám v našem oboru přinese jen aktivní a masivní nasazení – v našem případě schůzky. Čím více píle, aktivity a schůzek, tím lépe.

NADŠENÍ = Nadšení je velmi nakažlivé. Pokud jsem nadšený pro danou věc, kterou dělám, mám k práci i k životu pozitivní přístup. Je nutné podotknout, že pozitivní přístup je mnohdy důležitější než samotný produkt. Zákazníci mnohem lépe reagují na pozitivní, nadšený a jistý přístup prodejce. Vždy tu bude trh s produkty, díky nimž se lidé budou cítit dobře, ale člověk, který dokáže lidem takový pocit přinést sám, dokáže prodat cokoli. Prodejce, který je nadšený, má skvělý přístup a skvělý produkt (a to my máme), je zcela nezastavitelný.

DŮSLEDNOST = Dát si závazek, ten dodržovat a plnit. Abyste mohli být skvělí obchodníci, musíte se tomu zcela oddat. Pokud se rozhodnete stát se skutečným profesionálem v oblasti prodeje komodit, pak si musíte dát závazek, že do té kariéry budete investovat veškerou svoji energii a zdroje a že důslednost budete uplatňovat nejenom na svých spolupracovnících, ale hlavně sami na sobě. Dejte si závazek, pusťte se do jeho plnění na 100 % a držte se ho!

VYTRVALOST:

Když nemůžeš – PŘIDEJ. Největší problém spousty obchodníků je, že nejsou ochotní vyrovnat se s odmítnutím, a proto raději skončí a vzdají se. Aby z vás ale mohl být skvělý prodejce, musíme umět přijmout odmítnutí, a to nejen jednou. Hodně prodeje ale uzavřete teprve po několika odmítnutích. Jenom je potřeba vytrvat a nevzdávat se. Co když ta další schůzka bude ta zlomová?! Přeji Vám mnoho úspěšných schůzek na cestě ke splnění vašich cílů.