Clarion Congress hotel hostí další kapitolu v historii naší firmy. Tradiční SOP začala blokem našeho majitele Miroslava Zadáka, který představil naše kamenné prodejny v Praze, Banské Bystrici, Brně, Ostravě a Bratislavě. Skvělou zprávou je podstatné navýšení objemu našich obchodů, který se navýšil od začátku tohoto roku hned třikrát.

A kde všude jsme vidět? Marketing ATT se neustále rozšiřuje a kromě našeho časopisu Náš Svět se presentujeme i na našem webu, sociálních sítích Facebook, Linkedin, Twitter a firemním video kanálu Youtube. Na televizních obrazovkách běží naše reklamy na O2 TV SPORT a TV COM a nově jsme podepsali smlouvu s TV Nova a budeme vidět na letošním Wimbledonu. Produkujeme rozhovory v médiích s Nelou Boudovou, která je Tváří ATT a v novinách a časopisech se objevují její úžasné fotografie s našimi šperky.

Velké výhody pro naše partnery vidíme v autobenefitech a  právě nyní mohou naši partneři nakupovat ATT šperky za nesmírně výhodné ceny až s 50% slevou. Tak doufáme, že si pro ně přijedete příště i Vy.