NA ROZJEZD JE POTŘEBA DÁT PLNÝ PLYN, ŘÍKÁ EVA DVOŘÁKOVÁ NA 4.POZICI:

Jaká je cesta vašeho podnikání? Čím vším jste dosud prošla?

Podnikám od roku 1992 v obchodní činnosti. Spolupracovala jsem s různými společnostmi – AD PRAHA, ZEPTER, MACHALA. Absolvovala jsem manažerskou akademii, získala certifikace u ČNB a rozhodla se vstoupit do finančního světa.

Dále jsem školila poradce a jako manažerka jsem se posouvala v oblasti financí.

Do ATT jste vstoupila velice razantně. Kdo nebo co bylo tím prvním impulsem k spolupráci?

Zavolala mi paní Dagmar Čapková s nabídkou zajímavých informací, jelikož věděla, že se pohybuji v oblasti finančnictví.

Zastávám názor, že jen hloupý člověk informace odmítá, a přestože jsem byla zrovna dost zaneprázdněná a nic nehodlala měnit, dohodli jsme se na termínu schůzky. Když jsem na ni dorazila, představila mi paní Čapková paní Hanku Resovou. Po chvíli, co jsme se bavily, jsem si uvědomila, že paní Resovou znám z financí, ale neviděla jsem ji dvacet let. V té době školila nováčky a byla velice uznávaný lídr. Nyní mě opět zaujala svým jedinečným způsobem.

Vzhledem k tomu, že pro moje klienty jsem hledala další možnosti, mě nabídka spolupráce zaujala. A jsem tady!

Jste s námi teprve čtvrtý měsíc a již jste dosáhla čtvrté pozice. Jaký je váš recept? Prozradíte nám něco z vaší obchodní praxe?

Plánovat, rozvrhnout si čas, pravidelnost, vytrvalost a samostudium. Myslím, že pokud chceme mít úspěch, je potřeba si rozvrhnout priority, čeho chceme dosáhnout, v jaké časové ose a vytrvale jít za svým cílem. Ruku v ruce jde s námi jako stín i neúspěch, a pokud ho dokážeme ustát, vždycky nás to nakonec posune dále. Byla jsem na začátku nové výzvy, a to je potřeba dát plný plyn na rozjezd. Samotnou mě překvapil výsledek a to, jak má společnost ATT jedinečně nastavenou kariéru.

Žijeme v trochu jiném světě. Jakou roli zde mají komodity a co podle vás představuje produktová řada ATT?

Komodity jsou historicky nedílnou součástí našeho života, aniž si to častokrát uvědomujeme. V této turbulentní době, kdy je ekonomika celosvětově velmi rozbouřená, nám komodity zajistí bezpečný přístav a pomohou nám uchovat náš majetek. Produktová řada ATT je úžasná. Každý má možnost si najít způsob, jak uchovat a zhodnotit svoje volné finance podle svých požadavků a potřeb.

ATT je pro vás obrovskou výzvou. Víte, co chcete. Prozradíte nám váš plán a prostředky k jeho naplnění?

Máte pravdu, ATT je výzva s velkým V a přesně vím, co chci. S ATT jsem začala spolupracovat na začátku listopadu loňského roku a chci dosáhnout pozici pět do konce tohoto roku. Budu velice spokojená, pokud budoucí obchodní partneři, kteří se rozhodnou spolupracovat na konto mé prezentace, budou spokojeni a přinese jim toto rozhodnutí nový náboj a obrovskou příležitost seberealizace, tak jako mně.

Sdílení nám pomůže k naplnění našich snů a cílů.

Máte nějakou zásadní radu či moudro pro začínající obchodní partnery?

Pokud všichni dělají totéž, nemusí to být vždy totéž…

Mějte otevřenou mysl a vytrvejte.