Společnost ATT Investments i nadále roste, a to dokládá i několik nově otevřených poboček, z nichž jednu můžete najít i v Plzni. Západočeské město žije sportem a tamní florbalisté klubu Gorily Plzeň mají přispět k propagaci zmíněné plzeňské pobočky. ATT se tak nově stalo jejich sponzorem.

„Na základě přátelských vztahů se sportovním manažerem a současně i trenérem mužů  florbalového týmu Gorily Plzeň Romanem Surákem, který je můj bývalý spoluhráč z hokeje, jsme se domluvili na spolupráci. Máme společný pohled na věci, kterým se věnujeme, a navíc jsme v Plzni otevřeli novou pobočku ATT, kterou chceme díky florbalistům zviditelnit. Nejde jen o sponzorskou spolupráci, ale i o obchodní spolupráci. Věřím, že partnerství pomůže oběma stranám,“ uvedl majitel společnosti ATT Investments Miroslav Zadák.

Na tom se ostatně shoduje i zmíněný Roman Surák. „Aktivity ATT Investments sleduji, a tak vím, čím se firma zabývá a koho a jak podporuje. Firma je partnerem hokejbalových týmů, za které jsem si v minulosti také zahrál. Podpora sportu ze strany ATT je velmi sympatická,“ uvádí.

Kdo jsou Gorily Plzeň? „Náš florbalový oddíl pokrývá všechny věkové kategorie – od dětské přípravky po muže. Za Gorily bojují zhruba dvě stovky florbalistů. Muži hrají v současné době čtvrtou nejvyšší soutěž a znovu mají postupové ambice,“ představuje plzeňský klub Roman Surák. „Chceme Gorily pozvednout na úroveň klubů z ostatních florbalově silnějších regionů,“ zdůrazňuje.

„Mezi naše hodnoty patří hlavně fair-play na hřišti a výchova zdravých sportovců. K tomu vedeme všechny naše kategorie. I přes to, že se chceme florbalem hlavně bavit, klademe velký důraz i na sportovní kvalitu našich hráčů. Snažíme se těžit ze zkušeností, které si k nám přenesla řada florbalistů, kteří působili v pražských týmech a do Plzně se vracejí. Jádro týmu mužů prošlo dorosteneckými a juniorskými Bohemians a jde mimo jiné i o mistry České republiky v těchto kategoriích. Dnes už dokáží předávat zkušenosti i jako trenéři.“ dodává Roman Surák.

ATT Investments vedle florbalu podporuje také cyklisty, golfisty či tenisty. Jmenovat můžeme cyklistický tým Topforex-Lapierre, hokejisty HC Slovan Ústí nad Labem, jednoho z nejlepších českých golfistů současnosti Stanislava Matuše, tenistky Kateřinu Siniakovou, Barboru Krejčíkovou nebo biatlonistku Paulínu Fialkovou.