Někteří naši partneři mají problém s definicí naší společnosti. Co na to její majitel?

Ano, bohužel tím, že jsem dříve pracoval v MLM mají zřejmě někteří partneři dojem, že v MLM pokračuji. My nejsme multi-level společnost, jsme obchodní firma. Pracujeme modelem makléřů v pojišťovnictví. MLM znamená, že potencionální obchodník musí zaplatit členství, nebo si koupit nějaký startovací balíček z produktů společnosti a následně plnit podmínky pro dosažení nějaké pozice a hlavně náborovat. To v ATT není. Spolupracovat může každý, stačí mu jen absolvovat školení a podepsat smlouvu. Dále nemá žádné normy či povinnosti. Stejně jako makléř může být sám, nebo si vytvořit vlastní obchodní tým. Možností je hodně, avšak povinnosti žádné.

Nedávno proběhl kompletní audit ATT. S jakými výsledky?

Právě byl dokončen zákonný audit a ATT je čistou firmou bez nějakých kostlivců. Nemáme dluhy, ani nám nikdo nedluží. Tedy není žádná hrozba v budoucnu. Naopak ATT roste, otevírá nová obchodní místa včetně nových prodejen v Brně, Ostravě, Bánské Bystrici či Bratislavě. Počet našich obchodních partnerů stoupá a s ním
i počet klientů. Nový produkt PNK se osvědčil a mnozí z vás jej uzavírají denně. Náš růst je již výrazný a zaznamenali jej až v Londýně, kam nás na burzu pozvali. Zde jsem osobně prezentoval budoucnost ATT v číslech. Do 2 let bychom se měli stát absolutním lídrem v prodeji fyzického zlata. Čísla nelžou a právě pozvání do srdce dění nás ujistilo, že jsme na správné cestě.

To jsou pro firmu skvělé zprávy. Máš na závěr nějaký vzkaz pro naše partnery?

Vážení, vím, že jsem nastavil spolupráci bez norem a povinností, tak vás nemohu do práce honit. Nicméně jsem velmi rád, že pár stovek z vás začalo se mnou počítat a tedy znají možnosti trhu. Motivovat se tak dokážete sami. Přestali jste se bát zaměstnavatelů, již v ATT pracujete naplno a odměnou je vám vyšší příjem. Přátelé, to je pořád nic, čeká nás toho mnohem víc. Budu se opakovat, ale pojišťovací trh je velmi podobný, tedy jestli po 20 letech je registrováno přes 8 milionů uzavřených spořících účtů v pojistkách, stejné číslo čeká ve spoření do zlata. Trh nečeká, právě proto apeluji na ty, kteří si uvědomují ohromnou možnost, která před námi leží. Obchodní i životní. Chcete-li žít život kvalitní, potřebujete na něj mít peníze. A ty na nás čekají v neuvěřitelném množství. Nejhezčí a uklidňující na tom je, že na rozdíl od třeba životního pojištění, kde klient platí a o své peníze trvale přichází, náš klient díky zvyšující se ceně zlata zhodnocuje svůj majetek také. No a je-li spokojen, vrátí se vám k našim dalším produktům. Především šperky jsou další možností pro vás. Uvědomujete si, že Paretovo pravidlo 80/20 se vztahuje i na vás a vaše klienty? Opravdu se vám vrátí, proto pracujte i na vaší obchodní síti. Čím větší bude, tím více klientů a obchodních partnerů se vám vrátí. Pak již jen násobte. Věřím, vlastně vím, že to společně dokážeme.

Krátký rozhovor s Miroslavem Zadákem můžete také shlédnout na našem kanálu YouTube.