ATT Investments je známá i svou podporou slavných tváří a úspěšných lidí a tato spolupráce funguje skvěle: ,,Jsou to nejenom naši klienti, ale stali se z nich i naši dobří přátelé.“ říká majitel společnosti Miroslav Zadák. I jim pomáhá ATT chytře investovat svoje prostředky do komodit a ochránit je před inflací. A jak to vidí oni?


Karolína Plíšková – světová tenistka

ATT je hlavním partnerem mého kalendáře na rok 2019. Máme za sebou i focení mých oblíbených šperků a plánujeme i další projekty. Vážím si jejich podpory a vzájemné spolupráce. Probíhá mezi fajn lidmi a to je pro mě základ. Sama jsem si několik nádherných ATT šperků koupila. Diamanty či zlato jsou určitě dobrou investicí, tyto komodity půjdou nahoru.


Nela Boudová – herečka, dabérka, spisovatelka

Firmu ATT Investments mohu vřele doporučit všem. Šperky mám velmi ráda a focení překrásných ATT kousků bylo  velkou výzvou a myslím, že výsledek stojí za to. Navíc několik mých kolegů v  ATT velice úspěšně pracuje. ATT  Investments momentálně finančně podporuje divadelní hru Ve smyčce. Ta má českou premiéru 5.dubna 2019 v divadle v Řeznické a já tam vystupuji v hlavní roli.  Naší vzájemné spolupráce si velmi vážím.


Kateřina Siniaková – světová tenisová jednička ve čtyřhře

“ Firma ATT Investments je známá svou podporou sportu a já jsem ráda, že mohu být součástí tohoto týmu. Focení překrásných ATT šperků v ateliéru známé fotografky Lenky Hatašové bylo pro mě skvělou a příjemnou zkušeností. Těším se, že výsledek bude vidět v showroomech ATT ve velkých městech České a Slovenské republiky.“

Michal Hrdlička – sportovní manažer

Na tenisovém turnaji mistryň jsme si padli do oka s majitelem p.Zadákem, což je velký profesionál a ještě fajn chlap.Spojili jsme se v rámci projektu kalendáře Karolíny Plíškové na rok 2019 a plánujeme i další projekty. Koupil jsem i několik ATT šperků. Jsou to opravdu krásné a mimořádně kvalitní kousky.