We are ATT

We are professionals with more than a decade of experience in financial commodity markets. We provide you with services that protect your money from rising inflation. We are an ambitious company with deep traditions that is always transparent to its clients and partners. Our mission is clear - to protect the value of money for you, our clients. Our product line consists of precious metals, precious stones, jewelry, investment gold and silver coins, medals and, last but not least, exclusive Cuervo y Sobrinos watches. We are a serious company with nothing to hide. For this reason, we are not ashamed of our economic results. Take a look at the ATT Investments SK SE financial statements to be confident that working with us makes sense.

o nás

More than 14 years
of experience

More than 12,000
clients

43 permanent
employees

A broker of
5 billion + CZK

Veľkosť att

The size of ATT

Today, our regional centers and offices form a network of 42 branches in the Czech Republic, Slovakia and Poland. You can personally discover our wide range of products and consult everything with professional advisors, all in a pleasant environment. We provide clients with first-class quality that is verified by leading gemological laboratories (GIA, HRD, IGI and the Czech organizations ČGL and EGL). We have 43 permanent employees, 12,000 clients and we broker commodities worth over 5 billion EUR.

42branches

Company culture

Experience a great family atmosphere with us at regular business partner meetings, where you will find out all the news about and plans for ATT. You will get to know most of your business partners from the Czech and Slovak Republic and attend a number of motivational and educational presentations. We also organize Summer Management Schools, where we test our managerial skills and strengthen team relationships. In addition, we organize several events during the year, which - as a proper business partner - you don’t want to miss.

Život v att

References from our clients

Jaromír Jágr

Pokaždé, když dojde k nové spolupráci, je důležité, aby byly spokojeny obě strany. V tomto případě byl zájem o uzavření spolupráce na obou stranách. S majitelem ATT Investments Mírou Zadákem jsme probrali pohledy na různé věci a v mnoha bodech je máme velmi podobné.

Nejlepší český hokejista historie a hrající majitel Rytířů Kladno

Jiří Veselý

Uložení peněz do zlata a drahých kovů vnímám jako bezpečnou investici, která by měla držet hodnotu peněz, nebo spíše nabírat na jejich hodnotě. V dnešní nelehké době, kdy opravdu nevíme, jak se bude světová ekonomika vyvíjet, si myslím, že drahé kovy a zlato by mohly na hodnotě spíše růst.

Nejlepší český tenista současnosti

Stanislav Matuš

S majitelem společnosti Mírou Zadákem jsme si sedli a hodně jsme probírali zlato, kterému se ATT věnuje nejvíc. Je opravdu neuvěřitelné, jak je zlato stabilní oproti těm ostatním možnostem investic, které strašně kolísají. Sám hodlám vložit své prostředky do zlata, aby mi jen neležely na účtu a neztrácely tam hodnotu, když mohou ještě tímto způsobem vydělávat.

Jeden z nejlepších českých golfistů

Michal Hrdlička

Na tenisovém turnaji mistryň jsme si padli do oka s majitelem p. Zadákem, což je velký profesionál a ještě fajn chlap. Spojili jsme se v rámci projektu kalendáře Karolíny Plíškové na rok 2019 a plánujeme i další projekty. Koupil jsem i několik ATT šperků. Jsou to opravdu krásné a mimořádně kvalitní kousky.

Sportovní manažer

Kateřina Siniaková

Firma ATT Investments je známá svou podporou sportu a já jsem ráda, že mohu být součástí tohoto týmu. Focení překrásných ATT šperků v ateliéru známé fotografky Lenky Hatašové bylo pro mě skvělou a příjemnou zkušeností. Těším se, že výsledek bude vidět v showroomech ATT ve velkých městech České a Slovenské republiky.

Světová tenisová jednička ve čtyřhře, tvář ATT

Nela Boudová

Firmu ATT Investments mohu vřele doporučit všem. Šperky mám velmi ráda a focení překrásných ATT kousků bylo velkou výzvou a myslím, že výsledek stojí za to. Navíc několik mých kolegů v ATT velice úspěšně pracuje. ATT Investments momentálně finančně podporuje divadelní hru Ve smyčce. Ta má českou premiéru 5.dubna 2019 v divadle v Řeznické a já tam vystupuji v hlavní roli. Naší vzájemné spolupráce si velmi vážím.

Herečka, dabérka, spisovatelka, tvář ATT

Karolína Plíšková

ATT je hlavním partnerem mého kalendáře na rok 2019. Máme za sebou i focení mých oblíbených šperků a plánujeme i další projekty. Vážím si jejich podpory a vzájemné spolupráce. Probíhá mezi fajn lidmi a to je pro mě základ. Sama jsem si několik nádherných ATT šperků koupila. Diamanty či zlato jsou určitě dobrou investicí, tyto komodity půjdou nahoru.

Světová tenistka, tvář ATT Investments 2019

We are a certified and audited company

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát