Sme ATT

Profesionáli s viac ako desaťročnými skúsenosťami na finančne komoditných trhoch. Zaisťujeme pre vás služby, ktoré chránia vaše peniaze pred rastúcou infláciou. Ambiciózna spoločnosť, ktorá má hlboké tradície a je pre svojich klientov a partnerov je vždy transparentná. Naša misia je jasná - ochrániť hodnotu peňazí vás, našich klientov.

Náš produktový rad tvoria drahé kovy, drahé kamene, šperky, investičné zlaté a strieborné mince, medaile a v neposlednom rade aj exkluzívne hodinky Cuervo y Sobrinos. Sme seriózna firma, ktorá pred vami nemá čo skrývať. Preto sa za naše hospodárske výsledky nehanbíme. Pozrite sa na účtovné závierky firmy ATT Investments SK SE a presvedčte sa, že spolupráca s nami dáva zmysel.

o nás

Viac ako 14 rokov
skúseností

Viac ako 12 000
klientov

43 stálych
zamestnancov

Sprostredkované
za 5 mld. + Kč

Veľkosť att

veľkosť ATT

Naše regionálne centrá a kancelárie dnes tvoria sieť už 42 pobočiek v Česku, na Slovensku a v Poľsku. V príjemnom prostredí môžete osobne objaviť našu širokú ponuku produktov a všetko konzultovať s profesionálnymi poradcami. Klientom poskytujeme prvotriednu kvalitu overenú poprednými gemologickými laboratóriami (GIA, HRD, IGI a českými ČGL a EGL). Máme 43 stálych zamestnancov, 12 000 klientov a sprostredkovávame komodity v hodnote cez 5 mld. Kč.

42pobočiek

firemná kultúra

Zažite s nami skvelú rodinnú atmosféru na pravidelných stretnutiach obchodných partnerov, kde sa dozviete všetky novinky a plány ATT. Spoznáte väčšinu obchodných partnerov z Českej a Slovenskej republiky a absolvujete množstvo motivačných a náučných prezentácií. Organizujeme taktiež aj Letné Manažérske Školy, kde si cibríme svoje manažérske schopnosti a posilňujeme tímové vzťahy. Okrem toho organizujeme množstvo podujatí v priebehu roka, na ktorých - ako správny obchodný partner - nesmiete chýbať.

Život v att

Referencie našich klientov

Jaromír Jágr

Pokaždé, když dojde k nové spolupráci, je důležité, aby byly spokojeny obě strany. V tomto případě byl zájem o uzavření spolupráce na obou stranách. S majitelem ATT Investments Mírou Zadákem jsme probrali pohledy na různé věci a v mnoha bodech je máme velmi podobné.

Nejlepší český hokejista historie a hrající majitel Rytířů Kladno

Jiří Veselý

Uložení peněz do zlata a drahých kovů vnímám jako bezpečnou investici, která by měla držet hodnotu peněz, nebo spíše nabírat na jejich hodnotě. V dnešní nelehké době, kdy opravdu nevíme, jak se bude světová ekonomika vyvíjet, si myslím, že drahé kovy a zlato by mohly na hodnotě spíše růst.

Nejlepší český tenista současnosti

Stanislav Matuš

S majitelem společnosti Mírou Zadákem jsme si sedli a hodně jsme probírali zlato, kterému se ATT věnuje nejvíc. Je opravdu neuvěřitelné, jak je zlato stabilní oproti těm ostatním možnostem investic, které strašně kolísají. Sám hodlám vložit své prostředky do zlata, aby mi jen neležely na účtu a neztrácely tam hodnotu, když mohou ještě tímto způsobem vydělávat.

Jeden z nejlepších českých golfistů

Michal Hrdlička

Na tenisovém turnaji mistryň jsme si padli do oka s majitelem p. Zadákem, což je velký profesionál a ještě fajn chlap. Spojili jsme se v rámci projektu kalendáře Karolíny Plíškové na rok 2019 a plánujeme i další projekty. Koupil jsem i několik ATT šperků. Jsou to opravdu krásné a mimořádně kvalitní kousky.

Sportovní manažer

Kateřina Siniaková

Firma ATT Investments je známá svou podporou sportu a já jsem ráda, že mohu být součástí tohoto týmu. Focení překrásných ATT šperků v ateliéru známé fotografky Lenky Hatašové bylo pro mě skvělou a příjemnou zkušeností. Těším se, že výsledek bude vidět v showroomech ATT ve velkých městech České a Slovenské republiky.

Světová tenisová jednička ve čtyřhře, tvář ATT

Nela Boudová

Firmu ATT Investments mohu vřele doporučit všem. Šperky mám velmi ráda a focení překrásných ATT kousků bylo velkou výzvou a myslím, že výsledek stojí za to. Navíc několik mých kolegů v ATT velice úspěšně pracuje. ATT Investments momentálně finančně podporuje divadelní hru Ve smyčce. Ta má českou premiéru 5.dubna 2019 v divadle v Řeznické a já tam vystupuji v hlavní roli. Naší vzájemné spolupráce si velmi vážím.

Herečka, dabérka, spisovatelka, tvář ATT

Karolína Plíšková

ATT je hlavním partnerem mého kalendáře na rok 2019. Máme za sebou i focení mých oblíbených šperků a plánujeme i další projekty. Vážím si jejich podpory a vzájemné spolupráce. Probíhá mezi fajn lidmi a to je pro mě základ. Sama jsem si několik nádherných ATT šperků koupila. Diamanty či zlato jsou určitě dobrou investicí, tyto komodity půjdou nahoru.

Světová tenistka, tvář ATT Investments 2019

Sme certifikovaná a auditovaná spoločnosť

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát