HODONÍNSKÝ MICHAL TÓTH NÁS PRO NÁŠ SVĚT ZASVĚTIL DO DĚNÍ V REGIONÁLNÍM CENTRU HODONÍN:

Jaká cesta vedla k otevření regionálního centra Hodonín?

V mém dřívějším zaměstnání jsem působil již deset let a toužil po změně, takže má cesta k ATT bylo velmi rychlé rozhodnutí. Nabídka přišla od Míry Zadáka, majitele, který je zároveň mým výborným koučem v české hokejbalové reprezentaci. Také děkuji mému skvělému příteli Lumíru Rosůlkovi, který mě přesvědčil, že je to správná volba a skvělá příležitost, jak se posunout v životě dál. Jsem rád, že jsem tuhle šanci využil. Otevřel se mi svět velkých možností. Stále se něco nového učím a potkávám úžasné osobnosti.

Měli jste otevřeno i v průběhu rekonstrukce. Jak funguje místní tým?

Ano, měli a také máme. Rekonstrukce u nás stále probíhají. Místní tým se stále tvoří, protože máme v Hodoníně úplně nový showroom. Pro tým pořádáme různá školení, aby se co nejvíce rozvíjel. Tím se snažíme dostat do podvědomí místních obyvatel a vytvořit stoprocentní důvěru v naši společnost.

Jaké produkty se na jižní Moravě nejlépe prodávají?

Od samého začátku, co jsme otevřeli showroom, byl zájem hlavně o stříbro. Postupem času se pozornost přenesla i na další produkty, jako je spoření s PNK (postupný nákup kovů), a také narostl velký zájem o Zlato s jistotou. Klienti jsou z těchto produktů nadšení a rád je nabízím. I já sám v tyto produkty věřím a vidím skvělé možnosti.

Jaké konkrétní plány a cíle má hodonínský showroom před sebou?

Jak už jsem se zmínil výše. Naším cílem je dostat se co nejvíce lidem do jejich povědomí. Každý den si dělám plány, rozvrhy a snažím se je vždy plnit. Musím uznat, že je to těžká cesta, ale líbí se mi, mám z ní radost. Věřím, že já i můj rostoucí tým ji zvládneme.